Socialinė kampanija "Mąstau, todėl nesiunčiu"

2017 m.
Kampanijos tikslas
 – informuoti visuomenę apie sekstingą, jo keliamus pavojus vaikams ir paaugliams bei būdus apsisaugoti.
Kampanija skirta - paaugliams, jų tėvams ir specialistams, dirbantiems su jaunimu. Sekstingas (angl. sexting) – tai angliškų žodžių „sex“ ir „texting“ junginys. Sekstingas – atvirai seksualaus turinio žinučių, apnuogintų ar nuogų kūnų nuotraukų, filmukų siuntimas ar gavimas, naudojantis mobiliuoju telefonu, kompiuteriu ar kita skaitmenine priemone.

Įvairūs tyrimai, atlikti užsienio šalyse, rodo, kad 1 iš 5-10 paauglių siuntė kitam žmogui seksualias savo nuotraukas internetu. Be to, 1 iš 3-8 paauglių gavo tokių nuotraukų internetu. Jei pridėtume seksualinio turinio žinutes, skaičiai būtų dar didesni.

 

INFORMACIJA
VAIKAMS IR PAAUGLIAMS:
         INFORMACIJA
TĖVAMS IR SPECIALISTAMS:
 

 

Socialinės kampanijos priemonės:

  • 30 sekundžių vaizdo klipas ir plakatas. Vaizdo klipas nufilmuotas novatoriška ir patrauklia forma - visas veiksmas vyksta telefone. Scenarijus paremtas jaunimo bendravimu ir elgesiu. Plakatas - užrašai ant merginos liemenėlės yra jaunimo pokalbis internetu, kiek galima daugiau išlaikant jaunimo žargoną. Plakatai yra iškabinti 6  didžiuosiuose Lietuvos miestuose, vaizdo klipas – derinamas transliuoti per Nacionalinį transliuotoją.

  • Informacija platinama per Facebook tinklą, Paramos vaikams centro tinklalapį, straipsnius spaudoje, spaudos konferenciją, bendradarbiaujant ir skleidžiant informaciją mokykloje, per elektroninius mokinių dienynus bei media viešajame transporte.


 

Socialinės kampanijos organizatorius:

 

Socialinės kampanijos partneriai:

             

 

Socialinei kampanijai pritaria:

    Socialinę kampaniją remia:

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms