Psichologo paskaitos įmonių, įstaigų, organizacijų darbuotojams (tiesiogiai internetu)

Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Šiuo metu  tėvams ypatingai svarbu nelikti vieniems, o vadovams – pasirūpinti savo darbuotojų emocine savijauta, padėti jiems rasti būdų, kaip geriau jaustis ir sutarti su šeimos nariais. 

Paramos vaikams centro psichologai pasirengę patarti, kaip reaguoti į vaikų elgesį, kad kiltų mažiau konfliktų, kaip suprasti jų savijautą, kas padeda išlaikyti emocinį stabilumą šeimoje, susivaldyti ir nusiraminti, kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu.

Siūlome paskaitų ciklą (internetu) Jūsų įmonės, įstaigos, organizacijos darbuotojams. Psichologas paskaitą tiesiogiai skaitytų Jūsų įmonės naudojamoje platformoje arba „Zoom“ programoje. Paskaitos metu arba iš anksto bus galima užduoti klausimus. 

 

Vienos paskaitos trukmė: 1 val. 

Data ir laikas: derinama individualiai. 

Vienos paskaitos kaina: 300 Eur.

 

TEMOS:

„Kaip skirtingo amžiaus vaikai reaguoja į krizę ir ką daryti tėvams“. Paskaitoje supažindinsime, kaip į krizinę situaciją reaguoja ikimokyklinukai, pradinukai ir paaugliai. Pateiksime galimo vaikų elgesio ir savijautos pavyzdžius bei rekomendacijas tėvams, kaip elgtis, kad padėtų savo vaikams lengviau išgyventi pokyčius.

 

„Stiprios emocinės reakcijos krizės metu“.Paskaitoje bus kalbama apie situacijas, kurios gali išprovokuoti stiprias emocines reakcijas. Aptariama, kuo jos skiriasi nuo emocinio smurto, kas padeda susivaldyti. 

 

„Kaip išlaikyti emocinį stabilumą šeimoje karantino metu“. Paskaitos metu apžvelgsime svarbius šeimos emocinio gyvenimo aspektus ir pateiksime rekomendacijų, kas padeda karantino metu šeimai susitelkti ir sėkmingai įveikti sunkumus.

 

„Kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu?“. Patarsime, kaip kalbėtis su vaiku, jeigu jis nenori jungtis prie pamokų ar atlikti namų darbų, kaip motyvuoti tokiam mokymuisi: padrąsinti, nuraminti, pasidžiaugti pasiekimais. Padėsime suprasti, kodėl tėvams nederėtų atlikti namų darbų, papildomai aiškinti naujos temos ar pamokų metu būti kartu su vaiku. 

 

„Ekranai – galimybių ir minų laukas“. Paskaitoje bus kalbama apie ekranų naudojimą karantino metu. Koks ekranų poveikis skirtingo amžiaus vaikams, kokia nauda ir kokios gali būti neigiamos pasekmės. Pateiksime rekomendacijų, kiek laiko skirtingo amžiaus vaikai per dieną galėtų praleisti prie ekranų, koks tinkamas turinys, kuo šią veiklą galima pakeisti. 

 

„Kaip kalbėti su vaikais apie jausmus, kylančius karantino metu?“. Vaikai neįprastose situacijose dažniausiai savo jausmus ir elgesį modeliuoja pagal tai, kaip mato reaguojančius suaugusiuosius. Tad labai svarbu jiems padėti ir parodyti, kaip galima tvarkytis su kylančiais jausmais. Paskaitoje aptarsime, kaip su vaikais kalbėti apie nerimą, baimę, nežinomybės ir pasimetimo jausmus, kylančius reaguojant į susidariusią situaciją. Bus pristatomi būdai, kaip mokyti vaikus nusiraminti, kai apima pyktis arba susierzinimas, taip pat, kaip mokyti juos spręsti tarpusavio problemas ir ieškoti išeičių.

 

„Tėvystė karantino metu: kaip būti pakankamai gera mama/tėčiu?“. Kodėl gyvenant karantino sąlygomis svarbu sau ir šeimos nariams nekelti didelių reikalavimų, nelyginti savo šeimos  su kitomis ir nesistengti būti tobulais tėvais? Paskaitoje bus aptariama, kokius tikroviškus lūkesčius galėtų sau kelti tėvai šiuo sudėtingu karantino laikotarpiu. Bus kalbama, kaip pasirūpinti savimi ir vaikais, kaip būti pakankamai gerais tėvais darant tik tiek, kiek šiuo metu pavyksta. 

 

„Kaip kalbėti su vaikais apie lytiškumą?“. Paskaitoje aptarsime, kas yra lytiškumas, koks yra normalus darželinukų ir pradinukų elgesys, kaip atsakyti į jiems kylančius klausimus, o tėvams prisijaukinti lytiškumo temą.

 

„Paaugliai ir lytiškumas“. Kalbėsime apie pokyčius ir iššūkius, su kuriais susiduria paaugliai bei jų tėvai, aptarsime, koks elgesys yra normalus, o koks gali kelti nerimą. Pateiksime rekomendacijų, kaip tėvams kalbėtis su paaugliais apie kūną ir saugumą. 

 

„Paaugliai karantino metu – kaip susikalbėti?“. Kalbėsime apie iššūkius, kurie kyla paaugliams ir jų tėvams karantino metu: kaip spręsti kylančius konfliktus, laikytis dienotvarkės ir karantino taisyklių. Aptarsime paauglių jausmų ir reakcijų į šį krizinį laikotarpį įvairovę, tarpusavio ryšio stiprinimo galimybes bei šeimos bendradarbiavimo svarbą. 

 

Daugiau informacijos:

Tel. 8 618 84879

El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

SVARBU:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms