Kompleksinės paslaugos šeimai

Vilniaus miesto socialinės paramos centras kartu su Paramos vaikams centru ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis 2017 m. rugsėjį pradėjo ketverius metus truksiantį projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis, tad Vilniaus gyventojams paslaugos nekainuoja. Kompleksine pagalba gali pasinaudoti vaikai, patyrę emocinę krizę ar išgyvenantys kitus sunkumus, tėvai, susiduriantys su vaikų auginimo ir kitomis psichologinėmis problemomis, šeimos, patiriančios tarpusavio santykių ir kitas krizes.


PROJEKTO METU PARAMOS VAIKAMS CENTRE TEIKIAMOS PASLAUGOS

 • Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai. Skirti tėvams, auginantiems 4-11 m. vaikus. Mokymuose tėvai sužinos, kaip skatinti tinkamą vaiko elgesį, rodyti gerą pavyzdį šeimoje,  nustatyti aiškias taisykles. Mokymai vyks grupėse.
 • Saugaus prieraišumo mokymai. Skirti besilaukiančioms ir neseniai pagimdžiusioms (auginančios iki 12 mėn. amžiaus kūdikį) moterims bei jų partneriams. Mokymais bus siekiama padėti sukurti saugų, stiprų ryšį tarp mamos ir kūdikio. Mokymai vyks grupėse.
 • Mokymai tėvams, auginantiems paauglius. Skirti šeimoms, auginančioms 12-16 metų vaikus ir norinčioms gerinti santykius su paaugliais, spręsti aktualias raidos krizes. Mokymai vyks grupėse.
 • Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymas tėvams, auginantiems 1-3 metų vaikus. Mokymai suteiks galimybę tėvams tobulinti ir įgyti tėvystės įgūdžių, kurie padės kurti saugius, pozityvius santykius su savo vaikais. Mokymai vyks grupėse.
 • Individualios konsultacijos. Skirtos asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), asmenims, turintiems priklausomybę nuo psichoaktyviųjų medžiagų, lošimų ir kt. ir jų šeimų nariams, nepilnametėms mamoms, besilaukiančioms moterims, tėvams, susiduriantiems su vaiko elgesio sunkumais, ir pan. Konsultacijas teiks psichologai ir socialiniai darbuotojai.
 • Grupinės konsultacijos. Skirtos asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), asmenims, turintiems priklausomybę nuo psichoaktyviųjų medžiagų, lošimų ir kt. ir jų šeimų nariams, nepilnametėms mamoms, besilaukiančioms moterims, tėvams, susiduriantiems su vaiko elgesio sunkumais ir pan.
 • Šeimos konsultacijos. Skirtos šeimoms, susiduriančioms su vaiko elgesio sunkumais, išgyvenančioms krizę ar patyrusioms traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.).
 • Individualios konsultacijos paaugliams. Teikiamos paaugliams, patiriantiems psichologines krizes, emocinius ir elgesio sunkumus.
 • Grupinės konsultacijos paaugliams. Grupės skirtos paaugliams, patiriantiems psichologines krizes, emocinius ir elgesio sunkumus.
 • Saugumo mokymai 7-14 m. vaikams. Mokymų metu bus supažindinama su svarbiausiomis jų teisėmis, kalbama apie galimus jausmus ir jų priėmimą, visuomenėje egzistuojančias taisykles ir pareigas.
 • Emocinė pagalba vaikams. Teikiama vaikams, išgyvenantiems emocinę krizę, turintiems bendravimo sunkumų, patiriantiems patyčias ir atstūmimą.
 • Paskaitos aktualiomis temomis.
 • Mediacijos paslaugos. Teikiamos konsultacijomis – konfliktuojančių šeimų taikinamasis tarpininkavimas, siekiant taikaus ginčų ir tarpusavio nesutarimų sprendimo dėl vaikų auginimo ir ugdymo, matymosi tvarkos, priežiūros.

REGISTRACIJA KONSULTACIJOMS IR Į MOKYMUS

Konsultacijos Vilniaus miesto gyventojams teikiamos iš anksto užsiregistravus Paramos vaikams centre tel. 8 611 22612. 

Informacija apie planuojamus mokymus bus paskelbta Paramos vaikams centro internetiniame puslapyje. 


SVARBU ŽINOTI KIEKVIENAM PROJEKTO DALYVIUI

 1. Sutartu laiku atvykus į Paramos vaikams centrą, reikės užpildyti projekto dalyvio apklausos anketą. Dalyvio apklausos anketa (PDF). Dalyvio apklausos anketa (WORD)
 2. Dalyvavimas projekto veiklose – nemokamas.

KODĖL REIKIA PATEIKTI ASMENS DUOMENIS?

VISOS PROJEKTE TEIKIAMOS PASLAUGOS

DAUGIAU APIE PROJEKTĄ 

PARAMOS VAIKAMS CENTRE SUTEIKTOS PASLAUGOS

                        

SVARBU:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms