Jūsų 2% – vaikų, patyrusių smurtą, psichologinei terapijai

Per metus Paramos vaikams centre psichologinė pagalba suteikiama daugiau kaip 300 vaikų, kentusių smurtą, tačiau jos poreikis – kelis kartus didesnis. Jūsų dėka pagalbos gali sulaukti daugiau vaikų ir šeimų. 

Plačiau

Laikas neišgydo: psichologinės terapijos kambariai vaikams, patyrusiems smurtą

Kartu padėkime skriaudžiamiems vaikams vėl džiaugtis gyvenimu! Jūsų pagalba labai reikalinga, kad galėtume įrengti 6 žaidimų terapijos kambarius, kuriuose psichologinės pagalbos sulauktų du kartus daugiau vaikų nei dabar. 

Plačiau

Yra vaikas, kuriam galite padėti!

Gerumui nei terminų, nei ypatingų datų nėra. Vaikui, kuris jaučiasi vienišas, nelaimingas ar sutrikęs, galite padėti tiesiog dabar. Visi paaukoti pinigai yra skiriami vaikų, patyrusių smurtą ar išgyvenančių emocinius sunkumus, psichologinei pagalbai ir emocinei paramai. Galite skirti savo pasirinktą pinigų sumą arba paremti tam tikrą veiklą. 

Plačiau

"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.

Plačiau

SVARBU:

 

 

  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms