Naujienos

Kviečiame į mokymus "Vaiko teisių advokacija"

Paramos vaikams centras kviečia nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaiko teisių apsaugos srityje, atstovus į mokymus „Vaiko teisių advokacija”. Mokymai vyks 2014 m. spalio 29-30 d. Vilniuje. Mokymus ves ekspertas Jonatahn Ellis.

Mokymų metu dalyviai sužinos apie bendruosius vaiko teisių advokacijos principus ir tai, kaip sukurti vaiko teisių advokacijos strategiją savo organizacijoje. Programoje numatyta – advokacijos sąvoka ir pagrindiniai principai, advokacijos vykdymui reikalingos aplinkos įvertinimas ir keitimo principai, praktiniai advokacijos metodai, pokyčio teorija ir jos pritaikymas. Mokymose dalyvaujančių organizacijų attovai galės ne tik pagilinti žinias, bet ir kurti savo organizacijos advokacijos strategiją.

Mokymus ves ekspertas Jonatahn Ellis. J. Ellis – advokacijos ekspertas, D. Britanijos Raudonojo kryžiaus politikos, tyrimų ir advokacijos padalinio vadovas. Jonathan Ellis yra patyręs advokacijos ekspertas, vadovavęs advokacijos kampanijų įgyvendinimui bei turintis ilgametę mokymų apie advokaciją patirtį.

Registruotis į mokymus kviečiame iki spalio 22 dienos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Registruojantis laiško temoje nurodykite „Registracija į mokymus „Vaiko teisių advokacija““. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, organizaciją, kurioje dirbate, pareigas, telefoną ir elektroninio pašto adresą. Mokymai vyks anglų kalba. Rekomenduojama, kad mokymuose dalyvautų daugiau nei 1 tos pačios organizacijos atstovas. Vietų skaičius mokymuose ribotas.

Daugiau informacijos apie mokymus el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 852715980, 861143567.

Mokymai yra projekto „Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvoje” dalis. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programa Lietuvoje.

   

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms