Naujienos

Supervizijos psichologams, konsultuojantiems vaikus ir jų tėvus (internetu)

Kviečiame psichologus, konsultuojančius vaikus/paauglius ir jų tėvus, į grupines supervizijas, kurių metu bus aptariamos ir analizuojamos sudėtingos profesinės situacijos, pateikiama rekomendacijų, kaip tobulinti praktinius konsultavimo įgūdžius. 

Mažose grupelėse bus dalijamasi patirtimi ir įžvalgomis, ieškoma tinkamiausių sprendimų konkrečiose situacijose. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą supervizijose. Vietų skaičius labai ribotas. 

Supervizorės: Paramos vaikams centro psichologės psichoterapeutės, turinčios ilgametę vaikų, šeimų ir specialistų konsultavimo patirtį.

Skirta: psichologams, konsultuojantiems įvairiaus amžiaus vaikus ir jų tėvus. 

Trukmė: 8 susitikimai po 4 akad. val., kartą per mėnesį. 

Vieta: platforma „Zoom“. Supervizijų dalyviams būtina jungtis su garsu ir vaizdu (veikiančia kamera ir mikrofonu), naudojantis kompiuteriu ir būti darbinėje aplinkoje.

Kaina: 480 Eur vienam žmogui už visą (8 susitikimų) supervizijų ciklą (mokama visa suma). Detalesnė informacija bus suteikta užsiregistravusiems ir kviečiamiems į supervizijas psichologams. 

Registracija: https://forms.gle/sviwZRVoZCcupiE89 

SUPERVIZIJOS VYKS:

1 grupė: trečiadieniais 8.30 – 11.45 val., vasario 2 d., kovo 2 d., balandžio 13 d., gegužės 11 d., birželio 8 d., rugsėjo 14 d., spalio 12 d., lapkričio 9 d.

Supervizorė: psichologė Jūratė Baltuškienė, Paramos vaikams centro programų „Big Brothers Big Sisters“ ir „Tėvų linija“ vadovė. 16 metų teikia psichologinę pagalbą vaikams ir tėvams, veda  supervizijas psichologams, praktinius mokymus su vaikais ir šeimomis dirbantiems specialistams, paskaitas tėvams. 

—— 

2 grupė: ketvirtadieniais 12.30 – 15.45 val., vasario 10 d., kovo 3 d, balandžio 21 d., birželio 2 d., rugsėjo 8 d., spalio 6 d., lapkričio 10 d., gruodžio 8 d.

Supervizorė: psichologė psichoterapeutė Aušra Kurienė, Paramos vaikams centro vadovė. Daugiau nei 30 metų konsultuoja vaikus, tėvus ir šeimas. Veda supervizijas psichologams ir seminarus, praktinius mokymus įvairių sričių, su vaikais dirbantiems specialistams.  

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms