Naujienos

Mokymai globėjams ir įtėviams, auginantiems 7-11 metų vaikus

Paramos vaikams centre organizuojami pozityvios tėvystės mokymai, skirti 7-11 metų vaikus auginantiems globėjams ir įtėviams įgyti praktinių įgūdžių, kaip drausminti atžalas, susivaldyti sudėtingose situacijoje ir kurti tvirtą ryšį. 

Tai aštuonių susitikimų ciklas, todėl labai svarbus dalyvavimas visuose mokymuose. Juose sužinosite 7-11 metų amžiaus raidos ypatumus, priežastis, kurios trukdo bendrauti ir efektyvius drausminimo būdus. Mokysitės pažinti ir tinkamai reikšti savo jausmus, taip pat suprasti vaikų emocijas, brėžti ribas ir šeimoje laikytis taisyklių. Mokymuose bus kalbama apie technologijas vaikų gyvenime – jų naudą ir pavojus. 

Data ir laikas: trečiadieniais nuo balandžio 10 d. iki birželio 5 d., 18.00-21.00 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19A, Vilnius. 

Lektorė: Paramos vaikams centro konsultantė Laima Nausėdaitė.

Mokymai – nemokami: tai projekto “Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” dalis, finansuojama Europos socialinio fondo. Mokymų dalyviai turės užpildyti dalyvio apklausos anketą.  

Registracija: vietų skaičius ribotas. Prašome registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Laiške nurodykite, ar esate globėjas (-a), ar įtėvis/įmotė. 

Daugiau informacijos: tel. 8 611 22612, el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

              

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms