Naujienos

Savanoriai mokėsi ir pramogavo

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį (1-2 d.) programos "Big Brothers Big Sisters" savanoriai Trakuose vykusiame motyvaciniame seminare tobulino bendravimo ir savęs pažinimo įgūdžius, gilino psichologijos žinias, dalinosi savanoriavimo patirtimi. 

Kartu su programos vadove Jūrate Baltuškiene, draugysčių koordinatorėmis Asta Laureckiene ir Vaida Gabe savanoriai ieškojo atsakymų, kaip, bendraujant su vaiku, tinkamai reaguoti konkrečiose situacijose, ką gali reikšti vienoks ar kitoks vaikų elgesys, koks turėtų būti Draugo vaidmuo, kas stiprina draugystes ir pan. 

Savanoriai turėjo galimybę apmąstyti ir pasidalinti patyrimais, ką jiems suteikia savanorystė, kokius turi lūkesčius ir kaip pavyksta juos realizuoti. Taip pat buvo aptariamos programos "Big Brothers Big Sisters" ateities perspektyvos, ieškoma galimybių plėsti savanorių komandą. 

Dviejų dienų renginyje savanoriai geriau vienas kitą pažino ne tik dalindamiesi patirtimi, bet ir ekskursijose po Trakus bei Vilkokšnio krante, žaisdami, bendraudami. 

Už savanorių įkvėpimą ir papildytą žinių bagažą didelis AČIŪ nekilnojamojo turto investavimo, vystymo ir valdymo kompanijai “BNTP”!


Tu taip pat gali savanoriauti programoje "Big Brothers Big Sisters" ir tapti vaiko Draugu. Tai galingas jausmas, kad padedi jam augti, rodai tinkamą kryptį, mokai džiaugtis gyvenimu. 

Dabar - geriausias laikas REGISTRUOTIS


   

   

   

SVARBU:

 

 

 

  

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms