Naujienos

Prisijunk prie “Big Brothers Big Sisters” programos

Paramos vaikams centras renka naują savanorių grupę dalyvauti “Big Brothers Big Sisters” programoje. Ar savo dienotvarkėje rastum laiko būti draugu vaikui, kuriam stinga dėmesio ir suaugusio žmogaus pavyzdžio?

Programa “Big Brothers Big Sisters” kasmet sujungia beveik 100 Didžiųjų ir Mažųjų draugų, kurie bendrauja metus, o dažnai ir ilgiau. Savanoris (“Didysis Draugas”) ir 7-14 metų vaikas arba paauglys (“Mažasis draugas”) susitinka kartą per savaitę ir kartu praleidžia dvi ar daugiau valandų. Specialiuose mokymuose apmokytas savanoris savo Mažajam Draugui padeda įveikti įvairius gyvenimiškus sunkumus, kai reikia palaiko, padrąsina, kartu pasidžiaugia jo pasiekimais.

“Big Brothers Big Sisters” savanoris, elektronikos inžinierius Vaidas, dvejojantiems dėl dalyvavimo programoje, pataria, savęs paklausti, ar po pasiteisinimu “turiu mažai laiko”, neslypi “aš tingiu”? Mat jis įsitikino, kad kelios valandos per savaitę daug laiko tikrai neatima.

O savanorystės naudą itin taikliai įvardina, ne vienerius metus Mažąją Draugę turinti, Agnė: “Šioje programoje kiekvienas sulaukia daug ir išskirtinio dėmesio, čia gausu įvairių atrakcijų, kurios nuspalvina draugystę, o savanoriui atveria ne vieną galimybę naujai veiklai (papietauti, nueiti į kiną, pasportuoti ir t.t.).“ Daugiau apie savanorių ir vaikų draugystes  

Savanorių mokymai prasidės 2017 m. spalio 4 d. Iki to laiko svarbu sudalyvauti atrankiniame pokalbyje. Registracija, norintiems savanoriauti


Lietuvoje “Big Brothers Big Sisters” programą įgyvendina Paramos vaikams centras.

Programos rėmėjai: Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus Gedimino Rotary klubas, aukok.lt, kino teatras “Skalvija”.

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms