Naujienos

“Big Brothers Big Sisters” savanoriai stiprino motyvaciją Dubingiuose

“Big Brothers Big Sisters” savanoriai kartu su programos koordinatorių komanda pirmąjį rugsėjo savaitgalį praleido Dubingiuose dalindamiesi patirtimi, įkvėpimais, naujais planais. Savanorių motyvaciniame kvalifikacijos kėlimo renginyje organizuoti ne tik seminarai, buvo susipažinta su apylinkių istorija, bet ir vyko pačių savanorių inicijuoti jogos užsiėmimai, tinklinio varžybos, stalo žaidimai, diskusijos.

“Big Brothers Big Sisters” dalyviai kartu su psichologais ieškojo atsakymų, kas motyvuoja ir demotyvuoja skirti laiko savanoriškai veiklai – padėti augti saugesnei, laimingesnei, sėkmingesnei jaunajai kartai. Analizuoti ženklai, rodantys, kad vidinė motyvacija yra smarkiai sumažėjusi ir ieškota galimybių, kaip ją galima sustiprinti. Taip pat atkreiptas dėmesys į mokymąsi ir tobulėjimą išeinant iš savo asmeninės komforto zonos, kodėl tai svarbu, kada to daryti nesinori, kas gali motyvuoti išbandyti naujus dalykus.

“Šis renginys “Big Brothers Big Sisters” bendruomenei – labai svarbus. Pagrindinis programos variklis yra savanoriai, vyresnieji broliai ir seserys – patikimi, draugiški, intelektualūs, norintys prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo žmonės. Tam, kad jų užsidegimas, energija ir motyvacija dalyvauti programoje metus ar ilgiau nemažėtų, tokie renginiai tiesiog būtini”, - pabrėžia programos “Big Brothers Big Sisters” vadovė Jūratė Baltuškienė.

Pasak jos, būdami vaikams ir paaugliams teigiamu pavyzdžiu, kurdami su jais saugų ir patikimą individualų ryšį, vyresnieji broliai ir seserys ne tik padeda vaikams įveikti įvairias krizes, pereiti sudėtingus gyvenimo laikotarpius, bet ir kaupti vidinius resursus ateičiai. Be to, savanoriai stiprina vaikų psichologinį atsparumą, pasitikėjimą savimi ir savo gebėjimais, moko užmegzti saugius santykius ir juos išlaikyti.

“Reguliariai skirdami savo laiko ir dėmesio, savanoriai nudirbą didelį darbą, todėl mums labai svarbu turėti tokį renginį, kurio metu būtų galima ir pailsėti, ir įgyti naujų žinių bei patirties. Tikiuosi, tai taps nauja ir labai svarbia tradicija “Big Brothers Big Sisters” programoje”, - sako J.Baltuškienė.


Šio motyvacinio kvalifikacijos kėlimo renginio rėmėjai: Valstybinis visuomenės stiprinimo fondas, Vilnius Gedimino Rotary klubas, Vilniaus miesto savivaldybė.

 

       

                                          

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms