Kviečiame į tarptautinę konferenciją "Apsaugok mano vaikystę!"

Kviečiame specialistus, dirbančius smurto prieš vaikus prevencijos ir intervencijos srityje, dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Apsaugok mano vaikystę!“, kuri vyks 2015 m. balandžio 30 d., LR Seimo III rūmų konferencijų salėje.
 

Plačiau

Įvyko mokymai "NVO lėšų pritraukimo strategija. Planas mano organizacijai"

Lapkričio 6-7 dienomis įvyko mokymai „NVO lėšų pritraukimo strategijos. Planas mano organizacijai“, kuriuose dalyvavo specialistai iš nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su vaikais. Mokymus vedė, ir savo žiniomis ir patirtimi apie lėšų paiešką dalinosi lektorės dr. Renata Matkevičienė, Jurgita Ribinskaitė-Glatzer bei Andželika Rusteikienė.

Plačiau

Įvyko mokymai specialistams "Vaikų teisių advokacija"

Spalio 29-30 dienomis Vilniuje vyko mokymai „Vaiko teisių advokacija”, skirti nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaiko teisių apsaugos srityje, atstovams. Mokymus vedė advokacijos ekspertas, D. Britanijos Raudonojo kryžiaus politikos, tyrimų ir advokacijos padalinio vadovas Jonathan Ellis.

Plačiau

Kviečiame į mokymus "NVO lėšų pritraukimo strategija. Mano organizacijos planas"

Paramos vaikams centras kviečia nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaiko teisių apsaugos srityje, atstovus į mokymus „NVO lėšų pritraukimo strategijos. Planas mano organizacijai”. Mokymai vyks š.m. lapkričio 6-7 d. Vilniuje. Mokymų metu dalyviai įgis teorinių ir praktinių žinių apie efektyvias lėšų pritraukimo strategijas savo veiklos įgyvendinimui.

Plačiau

SVARBU:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms