Šeimos mediacija

Mediacija – tai ginčų sprendimo procedūra, kurios paskirtis – padėti konfiltuojantiems išspręsti ginčą taikiai tarpininkaujant vienam ar keliems mediatoriams (tarpininkams). 

Mediacija turi keletą esminių taisyklių, kurių privalu laikytis kiekvieno mediacijos proceso metu. Pagrindiniai meditacijos principai:

1. Savanoriškumas. Asmuo savo noru, laisva valia pasirenka šį alternatyvų ginčų sprendimo būdą, jame dalyvauja bei gali iš jo pasitraukti kada panorėjęs, nenurodydamas jokių priežasčių.

2. Konfidencialumas. Tiek informacija, gauta mediacijos metu, tiek pats procesas yra tik mediatoriaus ir šalių žinioje.

3. Mediatoriaus nešališkumas, neutralumas bei nepriklausomumas. Pats mediatorius nėra susijęs nė su viena iš šalių, šalys mediatoriui yra lygios ir jis neturi nei finansinio, nei asmeninio suinteresuotumo mediacijos proceso baigtimi.

Mediatorius yra trečioji šalis, kuri padeda ginčo šalims pasiekti norimą rezultatą – priimti taikų sprendimą, kuo labiau tenkinantį abi šalis.

 

Dėl šeimos mediacijos galima kreiptis į Paramos vaikams centrą, Vilniuje,  el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu  8 611 43567

 

 

 

 

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

  

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms