"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.Atveskite šį žmogų į “Big Brothers Big Sisters” programą ir Jūs tikrai pakeisite bent vieno vaiko ar paauglio gyvenimą į gerą!

Ką daryti radus tokį žmogų:

  • Papasakokite, kad yra tokia programa "Big Brothers Big Sisters", kuri padeda vienišiems ar krizę išgyvenantiems vaikams ir paaugliams, kuriems trūksta palaikymo ar teigiamo pavyzdžio ir kad nuolat yra ieškomi žmonės, kurie galėtų savanoriškais pagrindais skirti konkrečiams vaikui ar paaugliui 2 val. per savaitę vienerius metus.

  • Paaiškinkite, kad visus norinčius padėti žmones mes apmokome mokymuose, kurie išsamiai supažindina su vaikų ir paauglių psichologija, amžiaus tarpsnių yaptumais, bendravimo psichologija, konfliktų sprendimais, krizėmis ir kt. klausimais svarbiais draugaujant su vaiku ar paaugliu "Big Brothers Big Sisters" programoje.

  • Nuraminkite, jei žmogus abėjoja, ar jis būtų geras draugas, ar žinotų kaip padėti vaikui. Mes būtinai susipažinsime, užduosime krūvą klausimų ir kartu su kandidatu į savanorius aptarsime jo ar jos ir programos galimybes, lūkesčius, bendradarbiavimą.

  • Nusiųskite registracijos nuorodą, kad Jūsų atrastas būsimas vaiko ar paauglio Draugas užsiregistruotų, kad nori tapti savanoriu ir pagelbėti: REGISTRACIJA


O galbūt vaiko ar paauglio Draugu norėtumėte ir galėtumėte tapti Jūs? :) Ką daryti, žingsniai šiek tiek aukščiau. Kviečiame prisijungti!

 

Kartu mes galime daugiau!

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms