Paremk!

Kviečiame paremti mūsų veiklas ir kartu padėti daugiau vaikų augti saugiais, laimingais ir sėkmingais. Pasirinkite Jums patraukliausią rėmimo būdą iš žemiau esančių. Jei kils klausimų, skambinkite: 8 611 22612, 8 611 43567 arba rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .  Ačiū, kad esate kartu!

Yra vaikas, kuriam galite padėti!

Gerumui nei terminų, nei ypatingų datų nėra. Vaikui, kuris jaučiasi vienišas, nelaimingas ar sutrikęs, galite padėti tiesiog dabar. Visi paaukoti pinigai yra skiriami vaikų, patyrusių smurtą ar išgyvenančių emocinius sunkumus, psichologinei pagalbai ir emocinei paramai. Galite skirti savo pasirinktą pinigų sumą arba paremti tam tikrą veiklą. 

Plačiau

"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

  

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms