Yra vaikas, kuriam galite padėti!

Gerumui nei terminų, nei ypatingų datų nėra. Vaikui, kuris jaučiasi vienišas, nelaimingas ar sutrikęs, galite padėti tiesiog dabar. Visi paaukoti pinigai yra skiriami vaikų, patyrusių smurtą ar išgyvenančių emocinius sunkumus, psichologinei ir emocinei pagalbai. 

Plačiau

Paremk

Kviečiame paremti mūsų veiklas ir kartu padėti daugiau vaikų augti saugiais, laimingais ir sėkmingais. Pasirinkite Jums patraukliausią rėmimo būdą iš žemiau esančių. Jei kils klausimų, skambinkite: 8 611 22612, 8 611 43567 arba rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   Ačiū, kad esate kartu.

 

2% programai "Vaikystė be smurto"

Kviečiame paskirti savo 2% nuo GPM Paramos vaikams centro programai “Vaikystė be smurto”. Surinktos lėšos bus skirtos: vaikams, nukentėjusiems nuo smurto bei šeimoms, norinčioms auginti savo vaikus oriai, saugiai ir be smurto.

Plačiau

Kviečiame paremti projektą “Auginanti ir gydanti draugystės galia”, portale aukok.lt

Greičiausias, bet ne mažiau svarbus paramos būdas, paremti skiriant savo finansinę auką portale aukok.lt „Programa „Big Brothers Big Sisters“ padėjo man užaugti stipresne asmenybe nei būčiau buvusi be jos", – atvirauja Agnė, dabar jau suaugusi mergina, kuriai programa atėjo į pagalbą išgyvenant tėvų skyrybas būnant vaiku. Tokių sėkmės istorijų programoje labai daug, kviečiame prisidėti paremiant sėkmės istorijas.

Plačiau

"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.

Plačiau

SVARBU:

  

 


 
 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms