„Big Brothers Big Sisters“: padovanokite vaikui draugystę

Jūsų parama labai svarbi ir reikalinga, kad šiais metais 80 savanorių galėtų teikti emocinę paramą 80-čiai vaikų. Kiekvienas indėlis – tai galimybė vaikui turėti draugą, kuris girdi, supranta, drąsina, palaiko ir įkvepia!

Plačiau

Skirkite 1,2% GPM Paramos vaikams centro veikloms

Paramos vaikams centro specialistai ekspertai jau 25-erius metus padeda auginti saugius ir laimingus vaikus! Teikia psichologinę, socialinę, teisinę pagalbą šeimoms ir vaikams, išgyvenantiems psichologinius sunkumus. 

Plačiau

Yra vaikas, kuriam galite padėti!

Gerumui nei terminų, nei ypatingų datų nėra. Vaikui, kuris jaučiasi vienišas, nelaimingas ar sutrikęs, galite padėti tiesiog dabar. Visi paaukoti pinigai yra skiriami vaikų, patyrusių smurtą ar išgyvenančių emocinius sunkumus, psichologinei pagalbai ir emocinei paramai. Galite skirti savo pasirinktą pinigų sumą arba paremti tam tikrą veiklą. 

Plačiau

"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

  

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms