Skirkite 1,2% GPM Paramos vaikams centrui

Kiekvieną savaitę Paramos vaikams centro psichologai padeda daugiau kaip 200 vaikų ir tėvų įveikti sunkumus ir krizes. Deja, psichologinės pagalbos sulaukia ne visi, kuriems ji labai svarbi ir būtina. Skirkite 1,2% GPM Paramos vaikams centrui ir padėkite dar vienam vaikui augti saugiam ir laimingam.

Plačiau

Yra vaikas, kuriam galite padėti!

Gerumui nei terminų, nei ypatingų datų nėra. Vaikui, kuris jaučiasi vienišas, nelaimingas ar sutrikęs, galite padėti tiesiog dabar. Visi paaukoti pinigai yra skiriami vaikų, patyrusių smurtą ar išgyvenančių emocinius sunkumus, psichologinei pagalbai ir emocinei paramai. Galite skirti savo pasirinktą pinigų sumą arba paremti tam tikrą veiklą. 

Plačiau

"Padovanokite" vaikui ar paaugliui Draugą

Kviečiame "padovanoti" vaikui ar paaugliui Vyresnįjį Draugą, galintį suteikti auginančią ir gydančia draugystę. Kaip tą padaryti? Apsidairykite ir gal savo aplinkoje atrasite, šaunų, draugišką ir duoto žodžio besilaikantį žmogų, kuris galėtų tapti 7 – 17 metų vaiko ar paauglio draugu ir padėtų įveikti sunkumus, atsakytų į gyvenimiškus klausimus, sudomintų prasminga veikla.

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms