Naujienos

Supervizijos psichologams, konsultuojantiems vaikus ir jų tėvus (internetu)

Kviečiame psichologus, konsultuojančius vaikus/paauglius ir jų tėvus, į grupines supervizijas, kurių metu bus aptariamos ir analizuojamos sudėtingos profesinės situacijos, pateikiama rekomendacijų, kaip tobulinti praktinius konsultavimo įgūdžius. 

Plačiau

Teikiama profesionali kompleksinė pagalba smurtą patyrusiems vaikams ir jų šeimoms

Smurtą patyrusius vaikus ir paauglius ilgalaikiai emociniai bei elgesio sunkumai gali lydėti visą likusį gyvenimą, todėl labai svarbu jiems laiku suteikti pagalbą. Paramos vaikams centre 2021 m. profesionalią specializuotą ir kompleksinę pagalbą gavo 350 žmonių – 168 vaikai ir 182 jų šeimų nariai. 

Plačiau

Pavojai internete: ką svarbu nuolat priminti vaikams ir paaugliams

Atostogų metu vaikai ir paaugliai kur kas daugiau laiko praleidžia internete ir daugelis vyresnių mokinių lieka vieni namuose. Tad labai svarbu jiems priminti, kodėl ir kokių taisyklių būtina laikytis virtualioje erdvėje, bendraujant, žaidžiant žaidimus, žiūrint filmus ir pan. 

Plačiau

Gražių ir jaukių švenčių

 

Konferencija „Tėvai pasikeitusiame pasaulyje: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“ (VAIZDO ĮRAŠAS)

Konferencijoje „Tėvai pasikeitusiame pasaulyje: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“ Paramos vaikams centro ir Vilniaus universiteto psichologės kalba apie tai, ką vaikai/paaugliai išgyvena pandemijos metu, kaip tai gali keisti jų elgesį ir kada suaugusiems reikėtų susirūpinti. 

Plačiau

Psichologė J.Baltuškienė: „Savanorystę renkasi ieškantys prasmingos savirealizacijos“

Tyrimai ir visuomenės apklausos rodo, kad pandemija savanorystės bangos nesukėlė. Neatlygintiną veiklą karantinų metu rinkosi žmonės, kurie savanoriavo ir ankstesniais metais. Siekiant paskatinti daugiau žmonių įsitraukti, taip pat padėkoti jau savanoriaujantiems ir pasidalinti jų patirtimis, gruodžio 5-ąją minima Tarptautinė savanorių diena. Kodėl žmonės skiria laiką savanorystei? 

Plačiau

Konferencija „Tėvai pasikeitusiame pasaulyje: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“

Pandemija tiek į tėvų, tiek į vaikų ir paauglių gyvenimą įnešė daug sumaišties, nerimo, netekčių, išgyvenimų. Tai kelia baimę, pyktį, nusivylimą ar nuovargį ir dažnai prasiveržia nesuvaldytomis stipriomis emocijomis, kurios išliejamos ant artimiausių žmonių. Vaikai ir paaugliai sukauptus jausmas gali parodyti probleminiu elgesiu. 

Plačiau

„Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“

Druskininkų savivaldybės administracija kartu su partneriais asociacija "Druskininkų šeimos paramos centras“, VšĮ "Kitokie projektai", VšĮ "Paramos vaikams centras" ir Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“ įgyvendina projektą „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“. 

Plačiau

Paskaita „Kaip kurti ryšį su globojamu/įvaikintu vaiku?“ (internetu)

Globėjams ir įtėviams kyla nemažai klausimų, o kartais ir sunkumų santykiuose su vaikais, kurie atkeliavo iš pažeistos ar nesaugios aplinkos į jų namus. Paskaitoje „Kaip kurti ryšį su globojamu/įvaikintu vaiku?“ bus kalbama apie globojamų ir įvaikintų vaikų psichologinius ypatumus/ypatingumus, galimus sunkumus santykiuose su suaugusiaisiais bei bendraamžiais.

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms