Naujienos

Grupiniai susitikimai tėvams / Психологическая группа для родителей из Украины

Kviečiame iš Ukrainos atvykusius tėvus ir globėjus dalyvauti grupiniuose susitikimuose, kuriuos ves Paramos vaikams centro psichologė psichoterapeutė Natalija Kozyr. Nuo liepos 28 d., ketvirtadieniais, 19.00-21.00 val., Paramos vaikams centre (Šeimyniškių 3A, Vilnius). 

Plačiau

Kaip su vaikais paprastai kalbėtis apie seksualinės prievartos pavojus?

Atostogaudami tiek vaikai, tiek paaugliai dažniau užmezga naujas pažintis su bendraamžiais, vyresniais vaikais ir suaugusiais, pavyzdžiui, stovyklose, renginiuose, pas giminaičius. Naujose vietose ir bendraujant su nepažįstamaisiais gali kilti didesnė rizika atsidurti nemaloniose, nesaugiose situacijose, todėl svarbu su vaikais pasikalbėti apie galimus pavojus. 

Plačiau

„Big Brothers Big Sisters“: Didžioji Draugė mergaitei ar paauglei

Kviečiame mergaites ir paaugles (7-14 metų), kurios jaučiasi vienišos, nepasitiki savimi ar stinga motyvacijos, dalyvauti programoje „Big Brothers Big Sisters“, kuri įgyvendinama Paramos vaikams centre, Vilniuje. 

Plačiau

Daugiausiai dėmesio – pagalbai įveikti pandemijos sukeltus psichologinius sunkumus

Tęsiantis pandemijai ir antrus metus gyvenant karantino sąlygomis, 2021 metais kelis kartus išaugo psichologinės pagalbos ir emocinės paramos vaikams, tėvams, šeimoms poreikis. Taip pat padidėjo ekspertinių konsultacijų specialistams, dirbantiems su šeimomis, poreikis.

Plačiau

Užsiėmimai ir palaikymo grupė Lietuvos bei Ukrainos paaugliams

Kviečiame paauglius (12-16 m.), atvykusius iš Ukrainos, dalyvauti palaikymo grupės susitikimuose, o rusakalbius Lietuvos ir Ukrainos paauglius (12-16 m.)  į grupinius savęs pažinimo užsiėmimus. Veda Paramos vaikams centro psichologės: Vaida Gabė ir Natalija Kozyr. Dalyvavimas nemokamas. 

Plačiau

Konferencija „Tėvų žodžiai įsirašo širdy“ (vaizdo įrašas)

Konferencijoje „Tėvų žodžiai įsirašo širdy“ Paramos vaikams centras pristatė socialinę kampaniją tokiu pačiu pavadinimu ir psichologės kalbėjo apie tai, kaip tiek padrąsinimas, tiek įžeidimas vaikų širdyje gali likti visam gyvenimui – net ir suaugus prisimenami įkvepiantys, palaikantys, nuraminantys žodžiai, o menkinantys, užgaulūs pasisakymai sužeidžia labai ilgam. 

Plačiau

Tėvų žodžiai įsirašo širdy: ir padrąsinimas, ir įžeidimas gali likti visam gyvenimui

Birželio 1-ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Paramos vaikams centras pradeda socialinę kampaniją „Tėvų žodžiai įsirašo širdy“. Ja siekiama atkreipti suaugusiųjų, ypač tėvų/globėjų, dėmesį, kaip atsitiktinai pasakyta frazė ar nuolat kartojami žodžiai gali paveikti vaikus. 

Plačiau

Konferencija tėvams ir globėjams „Tėvų žodžiai įsirašo širdy“

Bendraujant su vaikais ir paaugliais, suaugusiųjų pasakyti žodžiai, komentarai, net tonas gali taip stipriai paveikti tiek mažamečius, tiek jaunuolius, kad įžeidimas ar padrąsinimas širdyje liks visam gyvenimui. 

Plačiau

Draugas vaikui ir paaugliui, atvykusiam iš Ukrainos

Kviečiame iš Ukrainos atvykusius vaikus ir paauglius dalyvauti iniciatyvoje „Draugas vaikui“, kurios metu jie kartą per savaitę individualiai susitiks su psichologinius mokymus baigusiais savanoriais, pasirengusiais suteikti emocinį palaikymą. 

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms