Naujienos

Kviečiame į mokymus "NVO lėšų pritraukimo strategija. Mano organizacijos planas"

Paramos vaikams centras kviečia nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaiko teisių apsaugos srityje, atstovus į mokymus „NVO lėšų pritraukimo strategijos. Planas mano organizacijai”. Mokymai vyks 2014 m. lapkričio 6-7 d. Vilniuje. Mokymų metu dalyviai įgis teorinių ir praktinių žinių apie efektyvias lėšų pritraukimo strategijas savo veiklos įgyvendinimui.

Mokymais bus siekiama sustiprinti NVO, dirbančių vaiko teisių srityje, gebėjimus, reikalingus pritraukiant lėšas iš fondų, žmonių ir verslo bei didinti supratimą apie NVO ir verslo bendradarbiavimą, socialinį verslą.

Mokymus ves lektorės – Renata Matkevičienė, Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, Andželika Rusteikienė.

Dr. Renata Matkevičienė dirba pedagoginį ir mokslinį darbą 16 metų, turi  socialinių mokslų daktarės laipsnį. Beveik 20 metų dirba projektų vadybos srityje, o pastaruosius 6 - dar ir administracinį darbą. Mokslinių, o ir praktinių interesų sritis jau keliolika metų yra ryšiai su visuomene, viešoji komunikacija, socialinė atsakomybė.

Jurgita Ribinskaitė-Glatzer dirba ne pelno srityje jau 16 metų, yra išbandžiusi įvairias lėšų rinkimo strageijas. 7 metų darbo patirtis ES lėšas administruojančioje agentūroje leido suprasti fondų reikalavimus ir lūkesčius. Šiuo metu Jurgita vadovauja ne pelno organizacijai “Mentor Lietuva”, kurios pagrindinis lėšų šaltinis - verslo parama.

Andželika Rusteikienė yra tarpsektorinio bendradarbiavimo praktikė, 7 metus incijuojanti, vykdanti verslo, NVO ir valstybės sektoriaus bendradarbiavimo projektus. Šiuo metu dirba asociacijoje „Investors‘ Forum“ su valstybės ir verslo bendradarbiavimo, komunikacijos, renginių ir projektų valdymo sritimis, įgyvendina įmonių socialinės atsakomybės bei verslo etikos skatinimo projektus

Registruotis į mokymus kviečiame iki spalio 29 dienos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Registruojantis laiško temoje nurodykite „Registracija į mokymus „NVO lėšų pritraukimo strategijos“. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, organizaciją, kurioje dirbate, pareigas, telefoną ir elektroninio pašto adresą. Rekomenduojama, kad mokymuose dalyvautų daugiau nei 1 tos pačios organizacijos atstovas. Vietų skaičius mokymuose ribotas.

Daugiau informacijos apie mokymus el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. 852715980, 861143567.

Mokymai yra projekto „Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvoje” dalis. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programa Lietuvoje.

KVIETIMAS

   
 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms