Naujienos

Kviečiame į mokymus "Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai"

VšĮ Paramos vaikams centras kviečia specialistus, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie teisines vaikų apklausas, į mokymus „Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai“ (20 ak. val.). Mokymų dalyviai įgis bazinių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie draugiškų vaikams apklausų principus ir vaikų apklausų metodiką.

Mokymų temos: kontakto užmezgimas su vaiku, vaiko parengimas apklausai, apklausos procedūra, apklausos metodika, bendradarbiavimas su kitais specialistais, psichologinė ir socialinė pagalba vaikui, dalyvaujančiam / dalyvavusiam teisinėse procedūrose.

Lektorės: Paramos vaikams centro psichologės I. Daniūnaitė ir I. Mačiūnė, praktiškai atliekančios vaikų, smurto aukų ir liudytojų, apklausas bei vaikų apklausas civilinėse bylose.

Mokymų data: 2015 vasario 12-13 d. Mokymai vyks 09:00-18:15 abi mokymų dienas.

Mokymų vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19A, Vilnius.

Mokymų kaina: 145 eurai asmeniui. Mokymų kainą sudaro: dalyvavimas mokymuose, kavos pertraukos, mokymų dalomoji medžiaga, metodinė medžiaga.
Mokymų dalyviai, gavę patvirtinimą apie dalyvavimą mokymuose, mokestį už mokymus turės pervesti į Paramos vaikams centro a.s. LT397300010000064344 iki vasario 5 dienos.

Registracija į mokymus vyksta iki 2015 vasario 1 dienos. Dalyviai, ketinantys dalyvauti mokymuose, kviečiami užpildyti REGISTRACIJOS ANKETĄ ir atsiųsti ją el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Daugiau informacijos tel. 852715980, 861143567, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms