Naujienos

Konferencija „Vaiko apsauga nuo smurto: teisinio proceso ir psichologinės pagalbos galimybės“

Konferencija „Vaiko apsauga nuo smurto: teisinio proceso ir psichologinės pagalbos galimybės“ – tai Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros  ir Paramos vaikams centro įgyvendinamo projekto „Kartu galime apsaugoti ir padėti“ atidarymo renginys. 

Konferencijoje tarptautiniai ir Lietuvos ekspertai dalinsis ilgamete patirtimi smurto prieš vaikus prevencijos ir teisinės, psichologinės, socialinės pagalbos srityse, pateiks naujausiais tyrimais paremtų rekomendacijų, kad baudžiamasis procesas vyktų sklandžiau, o vaikų teisių apsauga jo metu būtų labiau užtikrinta. 

Konferencijoje bus aptariami tarpinstitucinio bendradarbiavimo iššūkiai ir sprendimai, kurie padėtų užtikrinti glaudesnį skirtingų institucijų darbą. Įvairių sričių ekspertai pasidalins efektyviais smurto prieš vaikus atskleidimo, tyrimo ir kompleksinės pagalbos nukentėjusiems teikimo metodais. 

 

Data: 2021 m. balandžio 22 d. ir 29 d. 

Vieta: ZOOM platforma, nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta el. paštu tik iš anksto užsiregistravusiems dalyviams, 1-2 d. prieš konferenciją. 

Skirta: su vaikais dirbantiems specialistams – prokuratūros ir policijos pareigūnams, teisėjams, psichologams, psichiatrams, socialiniams darbuotojams, vaiko teisių apsaugos, mobiliųjų komandų apskrityse specialistams, mokyklų vaiko gerovės komisųjų ir krizių valdymo komandų atstovams ir kt. 

PROGRAMA

Dalyvavimas – nemokamas.

Užsienio lektorių pranešimai bus verčiami į lietuvių kalbą. Svarbu įsidiegti ZOOM programą į kompiuterį arba naudotis programėle telefone. Neįsidiegus programos, nebus galimybės pasirinkti vertimo funkcijos. 

REGISTRACIJA BAIGTA

Daugiau informacijos: Generalinės prokuratūros Mokymų skyriaus vyr. specialistė Ieva Daugėlaitė, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

ORGANIZUOJA: Generalinė prokuratūra ir VšĮ „Paramos vaikams centras“

FINANSUOJA: Europos komisija

 

Konferencija yra dalis projekto „Kartu galime apsaugoti ir padėti, kurio tikslas – skatinti ankstyvą nuo smurto nukentėjusių vaikų atpažinimą ir užtikrinti jų apsaugą, atsižvelgiant į specifinius vaikų poreikius baudžiamojo proceso metu, taip pat teikti jiems kompleksinę pagalbą. Projektą įgyvendina Generalinė prokuratūra ir VšĮ „Paramos vaikams centras, finansuoja Europos Sąjungos teisių, lygybės ir pilietybės programa (2014–2020 m.).

Už šiame tekste skelbiamą informaciją atsakingi tik projekto įgyvendintojai. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės už šios informacijos naudojimą. 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms