Naujienos

Praktiniai mokymai būrelių vadovams

Į popamokinę veiklą vaikai ir paaugliai labiau įsitraukia ir siekia geresnių rezultatų, kai pasitiki būrelio vadovu, jaučiasi suprasti, patiria sėkmę. Būrelio vadovas gali pastebėti, kad vaikas išgyvena sunkumus arba tapti patikimu suaugusiuoju, kuris palaiko ir motyvuoja. Tam, kad užsimegztų tvirtas ryšys, labai svarbu pažinti vaiką, suprasti jo elgesio priežastis, tinkamai reaguoti sudėtingose situacijose. 

Praktiniuose mokymuose „Kaip motyvuoti vaikus ir kurti tvirtą santykį?“ sužinosite, kaip pastebėti vaiko emocinę savijautą, kas gali lemti netinkamą jo elgesį, kaip kalbėtis, kad augtų pasitikėjimas būrelio vadovu. Atliekant praktines užduotis, įgysite efektyvaus konfliktų sprendimo ir sudėtingų situacijų valdymo įgūdžių. Įgytas žinias galėsite pritaikyti tiek organizuojant popamokinę veiklą „gyvai“, tiek nuotoliniu būdu. 

Temos:

  • ryšio su vaiku užmezgimas ir kūrimas;
  • vaikų emocinė savijauta; 
  • netinkamo vaikų elgesio priežastys;
  • amžiaus tarpsnių ypatumai;
  • komandos formavimas;
  • vaikų motyvacija įsitraukti į veiklas;
  • efektyvus konfliktų sprendimas. 

 

Trukmė: 4 akad. val. su pertrauka. 

Lektorės: Vaida Gabė ir Vilija Švederytė – Paramos vaikams centro psichologės, savanoriškos mentorystės programos „Big Brothers Big Sisters Vilnius“ draugysčių koordinatorės, vedančios užsiėmimus ir psichologinius mokymus vaikams, paaugliams ir su jais bendraujantiems savanoriams, individualiai konsultuojančios vaikus, tėvus ir savanorius. 

Data, laikas, vieta: spalio 13 d., 10-13 val., tiesiogiai internetu platformoje „Zoom“ (prisijungimus atsiųsime įsigijusiems bilietus, likus 1 d. iki mokymų). 

Kaina: 26 Eur vienam dalyviui.

Bilietai: https://bit.ly/3l3nwKz

Daugiau informacijos: tel. 8 618 84879, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms