Naujienos

Seminaras „Pasiruošimas būti stovyklos vadovu: kaip kurti komandą ir pastebėti kiekvieną vaiką“

Kaip stovyklos vadovui per trumpą laiką ne tik suvienyti vaikų ar paauglių grupę į darnią komandą, bet ir pastebėti kiekvieno poreikius, kurti individualų ryšį? Kas padeda užkirsti kelią netinkamam elgesiui, efektyviai spręsti konfliktus, visiems stovyklautojams jaustis gerai ir saugiai?

Seminare „Pasiruošimas būti stovyklos vadovu: kaip kurti komandą ir pastebėti kiekvieną vaiką“ (4 akad. val.) įgysite psichologinių žinių ir įgūdžių, reikalingų bendravimui su vaikais bei paaugliais stovyklose. Paramos vaikams centro psichologės, turinčios daug darbo su vaikais ir paaugliais patirties, dalinsis praktiniais patarimais, aptars konkrečias situacijas, pateiks efektyvių rekomendacijų. 

Seminaras vyks mažoje, iki 20 žmonių, grupėje tiesiogiai internetu arba gyvai. 

Temos: 

  • komandos formavimas;
  • ryšio su vaiku kūrimas ir palaikymas;
  • netinkamo elgesio supratimas ir reagavimas, atsižvelgiant į vaiko amžių, savijautą, situaciją;
  • efektyvus konfliktų sprendimas;
  • smurto atpažinimas ir reagavimas.

 

Lektorės: Vaida Gabė ir Vilija Švederytė – Paramos vaikams centro psichologės, savanoriškos mentorystės programos „Big Brothers Big Sisters Vilnius“ draugysčių koordinatorės, ne vienerius metus organizuojančios stovyklas bei psichologinius mokymus vaikams/paaugliams ir savanoriams, konsultuojančios vaikus/paauglius, tėvus, savanorius. 

Datos, laikas, vieta: 

  • birželio 12 d. 13.00-16.00 val., tiesiogiai internetu platformoje „Zoom“. Registracija ir bilietai – https://bit.ly/3gUiG0X 
  • birželio 18 d. 13.00-16.00 val., gyvai Paramos vaikams centre (Šeimyniškių g.  3A, Vilnius). Registracija ir bilietai – https://bit.ly/3gQSdBe 

 

Kaina: 26 Eur vienam dalyviui. Grupei iš vienos įstaigos ar organizacijos taikomos nuolaidos.

Daugiau informacijos: tel. 8 618 84879, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

SVARBU:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms