Naujienos

Paskaita „Emocijų antplūdis, kai kenčia tėvai ir vaikai: kur rasti nusiraminimą“ (tiesiogiai internetu)

Gyvenant pandemijos metu ir karantino sąlygomis, į naujus iššūkius, nesėkmes, nuovargį, taip pat konfliktinėse situacijose, galime sureaguoti labai audringai. Neretai stiprios emocijos išliejamos ant vaikų ir sutuoktinio, o tai dar labiau apsunkina ir taip nelengvą šių dienų šeimos gyvenimą. 

Paskaitoje „Emocijų antplūdis, kai kenčia tėvai ir vaikai: kur rasti nusiraminimą“ Paramos vaikams centro psichologė, programos „Pozityvi tėvystė“ vadovė Erna Petkutė aptars situacijas, kurios gali išprovokuoti stiprias emocines reakcijas, paaiškins, kur riba iki emocinio smurto. Bus kalbama apie tėvų emocijų antplūdžio pasekmes vaikų savijautai ir elgesiui, tarpusavio santykiams. Rekomenduojama efektyvių būdų, padedančių susivaldyti ir nusiraminti. 

Registracijos anketoje galite užduoti rūpimus klausimus, į kuriuos lektorė atsakys paskaitos metu.

 

Data ir laikas: balandžio 30 d., 15.00-16.00 val. 

Vieta: paskaita vyks tiesiogiai, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „YouTube“ kanale.

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams ir visiems, kuriems aktualu, kaip nusiraminti užplūdus emocijoms.

Paskaita – nemokama, tačiau prašome:

1. Užpildyti dalyvio apklausos anketą ir ją atsiųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Anketą parsisiųskite čia: https://bit.ly/2zcsHF8 

Jeigu turite galimybę, anketą pasirašykite. Užpildytą (ir esant galimybei pasirašytą elektroniniu parašu arba nuskanuotą/nufotografuotą su paprastu parašu) anketą atsiųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Anketos nereikia siųsti tiems, kurie dalyvavo ankstesnėse paskaitose (internetu) arba kitose projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ veiklose Paramos vaikams centre.

2. Užsiregistruoti iki balandžio 25 d. Prašome registruotis čia: https://forms.gle/gyKYD3rQdc2XHdCL8 

Registraciją į paskaitą patvirtinsime ir atsiųsime tiesioginės transliacijos nuorodą tik atsiuntusiems užpildytą dalyvio apklausos anketą ir užsiregistravusiems. 

Po paskaitos prašysime visų dalyvavusių el. paštu patvirtinti savo dalyvavimą paskaitoje. 

 

Paskaita finansuojama projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ lėšomis, organizuojama Paramos vaikams centro, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka

 

                  

           

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms