Naujienos

Paskaita „Kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu?“ (tiesiogiai internetu)

Ugdymo procesui persikėlus į internetines platformas, tėvams kyla naujų iššūkių ir nemažai klausimų: ar padėti vaikams mokytis, kaip suprasti jų elgesį, kas padeda motyvuoti atlikti užduotis savarankiškai ir kt. 

Paskaitoje „Kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu?“, kuri vyks tiesiogiai, Lietuvos  nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos interneto platformoje, Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė patars, kaip kalbėtis su vaiku, jeigu jis nenori jungtis prie pamokų ar atlikti namų darbų. Pateiks rekomendacijų, kaip motyvuoti tokiam mokymuisi: padrąsinti, nuraminti, pasidžiaugti pasiekimais. Padės suprasti, kodėl tėvams nederėtų atlikti namų darbų, papildomai aiškinti naujos temos ar pamokų metu būti kartu su vaiku.

Registracijos anketoje galite užduoti rūpimus klausimus, į kuriuos lektorė atsakys paskaitos metu.

 

Data ir laikas: balandžio 16 d., 15.00-16.00 val. 

Vieta: tiesioginės transliacijos nuorodą atsiųsime el. paštu tik užsiregistravusiems. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams ir visiems, kuriems aktualu, kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu.

Paskaita – nemokama, tačiau būtina užsiregistruoti ir užpildyti dalyvio apklausos anketą. Anketą parsisiųskite čia: https://bit.ly/3e2F2vO . Jeigu turite galimybę, anketą pasirašykite. Užpildytą (ir esant galimybei pasirašytą elektroniniu parašu arba nuskanuotą/nufotografuotą su paprastu parašu) anketą atsiųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Registracija: iki balandžio 11 d. Prašome registruotis čia: https://forms.gle/mUKohTLwggN8BASf7. Registraciją į paskaitą patvirtinsime ir atsiųsime tiesioginės transliacijos nuorodą tik atsiuntusiems užpildytą dalyvio apklausos anketą. 

Po paskaitos prašysime visų dalyvavusių el. paštu patvirtinti savo dalyvavimą paskaitoje. 

 

Paskaita finansuojama projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ lėšomis, organizuojama Paramos vaikams centro, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka

  

                  

           

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms