Naujienos

Mokyklos kviečiamos dalyvauti konfliktų prevencijos programoje „Taiki mokykla“

Paramos vaikams centras, bendradarbiaudamas su Nacionaline švietimo agentūra, mokyklose įgyvendina konfliktų prevencijos programą „Taiki mokykla“, skirtą 5-12 klasių mokiniams. Programos įgyvendinimo metu mokyklos bendruomenės mokosi konstruktyviai spręsti konfliktus, mažinti agresyvaus bendravimo apraiškas. 

Paramos vaikams centro parengti lektoriai mokyklų pedagogus ir mokinius supažindina su metodais, kurie padeda mokytis efektyviai spręsti konfliktus, tinkamai reikšti jausmus, stabdyti patyčias. Padeda mokyklos bendruomenei susitelkti ir parengti konfliktų prevencijos strategiją ateinantiems metams. 

Paauglystėje itin didelę įtaką turi bendraamžiai, todėl mokymo programa apie konfliktų sprendimą paremta tuo, kad mokymus veda mokiniai vieni kitiems.

Konstruktyvus konfliktų sprendimas padeda sukurti tokią mokymosi aplinką, kurioje kiekvienas mokyklos narys jaučiasi fiziškai ir psichologiškai saugus, kad galėtų dirbti ir mokytis, o kiekvieno poreikiai – gerbiami ir vertinami.

Informacija mokyklų bendruomenėms, norinčioms dalyvauti programoje „Taiki mokykla“

Registracija ir papildoma informacija teikiama el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 5 2101633 (Julija Vlasovienė). 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms