Naujienos

Paskaitų - diskusijų ciklas „Šeimos pokalbiai su psichologu“

Paramos vaikams centre tęsiamas paskaitų - diskusijų ciklas „Šeimos pokalbiai su psichologu“. Nedidelėse, iki 20 žmonių, grupėse diskutuojama, kas padeda stiprinti tėvų ir vaikų ryšį. Didelę darbo su vaikais ir šeimomis patirtį sukaupę psichologai dalinasi praktiniais patarimais, o tėvai gali aptarti konkrečias situacijas. 

 Paskaitos - diskusijos

– „Dvynių auginimo psichologiniai ypatumai“, spalio 1 d. 17.30 – 19.00 val., Paramos vaikams centras (Šeimyniškių g. 3A, Vilnius). Lektorė – psichologė Indrė Mačiūnė.

Bus kalbama apie psichologinius ypatumus, kurie būdingi dvynukams nuo gimimo iki 4 metų amžiaus. Diskutuojama ir dalinamasi patirtimi, kas padeda kurti vienodai tvirtą ryšį su kiekvienu vaiku, kaip skatinti dvynukų individualumą. REGISTRACIJA BAIGTA

– „Vaikų apsauga nuo seksualinės prievartos: ką gali padaryti šeima“, spalio 3 d. 12.00 – 13.30 val., Paramos vaikams centras (Šeimyniškių g. 3A, Vilnius). Lektorė – Paramos vaikams centro programos „Vaikystė be smurto“ vadovė, psichologė Ieva Daniūnaitė.

Paskaita - diskusija skirta tėvams, auginantiems 4 – 7 metų vaikus. Bus diskutuojama ir dalinamasi patirtimi, kaip su tokio amžiaus vaikais kalbėtis apie kūną ir saugumą. Kalbama apie pavojus, kurie gresia vaikams ir kas padeda jų išvengti. Pateikiama pavyzdžių ir žaismingų priemonių, kurias tėvai galės panaudoti kalbėdamiesi su savo vaikais. REGISTRACIJA BAIGTA

Dalyvavimas – nemokamas. Tai projekto „100 metų Lietuvai – 100 šeimų stiprinimas“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis. 

Projekto „100 metų Lietuvai – 100 šeimų stiprinimas“ metu šeimoms, patiriančioms emocinius ir psichologinius sunkumus, teikiama kompleksinė pagalba: psichologų, teisininkų, mediatorių ir kitų specialistų konsultacijos, organizuojami seminarai vaikų auklėjimo ir krizių įveikimo temomis, skaitomos paskaitos tėvams aktualiomis temomis. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendina VšĮ „Paramos vaikams centras“ ir VšĮ „Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras“. 

 

                 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms