Naujienos

Paskaita „Emocinė prievarta prieš vaikus: atpažinimas ir intervencija“

Specialistus, dirbančius su vaikais ir šeimomis, kviečiame į pasaulyje pripažintos mokslininkės, daugelį metų dirbančios vaikų apsaugos nuo smurto srityje, prof. Danya Glaser paskaitą “Emocinė prievarta prieš vaikus: atpažinimas ir intervencija”. 

Vaikų ligoninės “Great Ormond Street” (Londono universitetas, Didžioji Britanija) psichiatrė D.Glazer paskaitoje supažindins su emocinės prievartos prieš vaikus požymiais ir kriterijais, kaip atpažinti prievartą. Paaiškins, kaip remdamiesi atliktu vertinimu, specialistai gali padėti tėvams keisti savo elgesį ir suteikti tinkamą pagalbą vaikui. 

Paskaita vyks anglų kalba (be vertimo). Dalyvavimas nemokamas.

Skirta: psichologams, socialiniams darbuotojams, psichiatrams ir kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais ir šeimomis, psichologijos magistro studijų studentams. 

Data ir laikas: birželio 14 d., 16.00-18.00 val., Vilniaus universitetas (Universiteto g.  3, Vilnius). Tiksli paskaitos vieta bus pranešta užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija baigta

Daugiau informacijos: Ieva Daniūnaitė, tel. (8 5) 271 5980, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  


Paskaitą organizuoja Paramos vaikams centras, bendradarbiaudamas su VU Filosofijos fakulteto Klinikinės psichologijos katedra.

            

                                                                         

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms