Naujienos

Paskaita "Mano vaiko amžius - ypatingas!"

Kelias nuo gimimo iki tapimo suaugusiu žmogumi yra ilgas procesas, kuriame labai svarbus artimiausių žmonių - mamos ir tėčio - vaidmuo. Kaip šalia esantiems saugusiems kurti patikimą santykį su vaikais, kokios savybės ypač aktyviai formuojasi konkrečiame amžiaus tarpsnyje ir kaip jų neužslopinti, bet leisti skleistis? 

Paramos vaikams centro psichologė, “Tėvų linijos” koordinatorė Jūratė Baltuškienė į šiuos klausimus atsakys paskaitoje "Mano vaiko amžius - ypatingas!”. Taip pat aptars, kas būdinga kiekvienam amžiaus tarpsniui, pateiks rekomendacijų, kaip tėvams elgtis konkrečiose situacijose, kad vaikas mokytųsi pasitikėti savimi ir kitais, augtų savarankiškas, iniciatyvus, suprastų savo jausmus ir mokėtų juos saugiai reikšti, jaustųsi vertingas ir reikalingas. 

Paskaita - projekto „Kompleksinių paslaugų teikimas šeimai Vilniaus mieste“ dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.

Data ir laikas: 2018 m. gegužės 16 d., 17.30-19.30 val.

Vieta: Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kuriems aktualu, kaip kurti saugų santykį su vaiku įvairiais amžiaus tarpsniais. 

REGISTRACIJA BAIGTA

Atvykus į paskaitą, visiems klausytojams reikės užpildyti dalyvio apklausos anketą.


                        

      

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms