Naujienos

Kaip išgertas kavos puodelis tampa STEBUKLINGA KAVA?

Kava mėgautis - dvigubas malonumas, kai ji yra stebuklinga! Kiekvienas kavos puodelis išgertas kovo 23 d. - balandžio 1 d. akcijos “Stebuklinga kava” ženklu pažymėtoje kavinėje, restorane, degalinėje ir kt. tampa malonumu daryti gera. 

Prie iniciatyvos “Stebuklinga kava”, kurią organizuoja Vilniaus Gedimino Rotary klubas, prisijungusios kavos pardavimo vietos visoje Lietuvoje, dalį uždirbto pelno dovanos Paramos vaikams centrui. Visi pinigai bus skirti suteikti psichologinę, socialinę, teisinę pagalbą vaikams, patyrusiems įvairių formų smurtą, turintiems elgesio ar emocinių sunkumų. 

Pastaruosius dvejus metus vykusios akcijos “Stebuklinga kava” metu buvo surinkta 6 750 eur, už kuriuos vaikai, dalyvaujantys “Big Brothers Big Sisters” programoje, net 135 mėnesius sulaukė psichologinės pagalbos ir emocinės paramos. 

Vaikai galėjo turėti Didįjį Draugą (savanorį), su kuriuo kartą per savaitę susitikę mokosi bendrauti ir bendradarbiauti, savarankiškumo, tinkamai reikšti jausmus, atsakomybės. Taip pat už akcijos metu surinktus pinigus buvo apmokomi savanoriai, vaikų ir savanorių draugystes koordinavo bei juos konsultavo psichologai. Iš viso 2016 m. ir 2017 m. apmokyta beveik 70 savanorių ir tiek pat vaikų turėjo po Didįjį Draugą. 

Prisijungti prie pagalbos vaikams “Stebuklingos kavos” savaitę galite:

  • gerdami/pirkdami kavą akcijos ženklu pažymėtose vietose;
  • pervesdami pinigų į Vilniaus Gedimino Rotary klubo sąskaitą LT867300010131787558 (įrašę tekstą "Parama STEBUKLINGA KAVA");
  • siųsdami SMS trumpuoju numeriu 1405 (įrašę tekstą "1262"), skirsite 2 eur.

 

                    

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms