Naujienos

“Big Brothers Big Sisters” savanorių mokymuose - nauji įgūdžiai ir žinios

Programos “Big Brothers Big Sisters” grupė, mokymus baigusi prieš pat Kalėdas, jau planuoja susitikimus su savo Mažaisiais Draugais ir džiaugiasi naujai įgytomis žiniomis, kurios bus naudingos ne tik bendraujant su vaikais. 

"Mokymų metu dažnai teko išlipti iš komforto zonos ir pačiai atsiskleisti įvairių užduočių metu. Sužinojau daug vertingos informacijos, kuri yra aktuali ir asmeniniame gyvenime. Tai temos apie bendravimą, kito supratimą, jausmus ir t.t.”, - sako viena savanorių. 

Jai antrina kita programos “Big Brothers Big Sisters” dalyvė: "Daug sužinojau apie vaikų ir suaugusiųjų psichologiją, santykius, problemas, jausmus, bendravimą. Šios žinios tikrai pritaikomos ne tik savanoriaujant, bet ir kur kas plačiau”.

Dar viena Didžiąja Drauge pasirengusi tapti savanorė pabrėžia, kad mokymuose, per pavyzdžius ir praktines užduotis, buvo puikiai atskleistos svarbiausios temos: kaip savanoriui elgtis konfliktinėse ar sunkiose situacijose, kaip įvertinti vaiko emocijas, kaip bendrauti, kad jis jaustųsi saugus, kaip išlaikyti draugo statusą ir palaikyti tinkamą atstumą su Mažojo Draugo tėvais.

Kiekvienam mokymus baigusiam savanoriui bus parinktas Mažasis Draugas - 7-14 metų vaikas ar paauglys, kuris išgyvena emocinius sunkumus, jaučiasi vienišas ir nelaimingas. Užsiimdami su vaikais įvairiomis veiklomis, tiesiog bendraudami ir išklausydami, savanoriai rodo jiems tinkamą suaugusio žmogaus pavyzdį, moko įveikti užgriuvusius sunkumus. Tokia draugystė padeda vaikams atsitiesti po skaudžių išgyvenimų,  pasitikėti savimi, jaustis reikalingais. 

Jeigu jaučiate, kad norite padėti vaikui pasijusti emociškai stipresniu, saugesniu ir reikalingu, dabar pats tinkamiausias laikas prisijungti prie programos “Big Brothers Big Sisters”, nes TAS VAIKAS jau laukia. 

Kiti savanorių mokymai prasidės 2018 m. sausio 31 d. Iki jų pradžios svarbu sudalyvauti atrankiniame pokalbyje, tad nedelskite ir registruokitės.   

Kad vaikai turėtų auginančias ir gydančias draugystes, labai svarbi ir finansinė parama. Jeigu šiuo metu negalite skirti laiko, kviečiame prisidėti pinigais.

   

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms