Naujienos

Įvadiniai mokymai “Teisinės vaikų apklausos”

Paramos vaikams centras kviečia specialistus, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie teisines vaikų apklausas, į mokymus „Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai“ (20 ak. val.). Mokymų dalyviai įgis bazinių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie draugiškų vaikams apklausų principus ir vaikų apklausų metodiką. 

Mokymų temos: kontakto užmezgimas su vaiku, vaiko parengimas apklausai, apklausos procedūra, apklausos metodika, vaiko apklausa baudžiamajame ir civiliniame procesuose, bendradarbiavimas su kitais specialistais, psichologinė ir socialinė pagalba vaikui, dalyvaujančiam/ dalyvavusiam teisinėse procedūrose.

Lektorės: Paramos vaikams centro psichologės Ieva Daniūnaitė ir Erna Petkutė. 

Mokymų data ir laikas: 2017 m. lapkričio 16-17 dienomis 09.00-18.15 val.

Mokymų vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19A, Vilnius.

Mokymų kaina: 160 eurų asmeniui. Mokymų kainą sudaro: dalyvavimas mokymuose, kavos pertraukos, dalomoji medžiaga, metodinė medžiaga.

Mokymų dalyviai, gavę patvirtinimą apie dalyvavimą mokymuose, mokestį už mokymus turės pervesti į Paramos vaikams centro a.s. LT397300010000064344 iki lapkričio 9 dienos.

Registracija į mokymus vyksta iki 2017 m. lapkričio 4 dienos. Dalyviai, norintys dalyvauti mokymuose, kviečiami užpildyti registracijos anketą ir atsiųsti ją el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms