Naujienos

"Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai" - kviečiame registruotis specialistus

VšĮ Paramos vaikams centras kviečia specialistus, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie teisines vaikų apklausas, į mokymus „Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai“ (20 ak. val.), kurie vyks gegužės 25-26 dienomis. Mokymų dalyviai įgis bazinių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie draugiškų vaikams apklausų principus ir vaikų apklausų metodiką.

 

 

Mokymų temos: kontakto užmezgimas su vaiku, vaiko parengimas apklausai, apklausos procedūra, apklausos metodika, vaiko apklausa baudžiamajame ir civiliniame procese, bendradarbiavimas su kitais specialistais, psichologinė ir socialinė pagalba vaikui, dalyvaujančiam/ dalyvavusiam teisinėse procedūrose.

Lektorės: Paramos vaikams centro psichologės Ieva Daniūnaitė ir Erna Petkutė.

Mokymų data: 2017 m. gegužės 25-26 d. Mokymai vyks 09:00-18:15 abi mokymų dienas.

Mokymų vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19A, Vilnius.

Mokymų kaina: 160 eurų asmeniui. Mokymų kainą sudaro: dalyvavimas mokymuose, kavos pertraukos, mokymų dalomoji medžiaga, metodinė medžiaga.

Mokymų dalyviai, gavę patvirtinimą apie dalyvavimą mokymuose, mokestį už mokymus turės pervesti į Paramos vaikams centro a.s. LT397300010000064344 iki gegužės 22 dienos.

Registracija į mokymus vyksta iki 2017 gegužės mėn. 18 dienos. Dalyviai, ketinantys dalyvauti mokymuose, kviečiami užpildyti registracijos anketą ir atsiųsti ją el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - REGISTRACIJOS ANKETA

Daugiau informacijos: Ieva Daniūnaitė, tel. 852715980, 861143567, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms