Naujienos

Partnerystė, užtikrinanti vaikų saugumą viešbučiuose

Paramos  vaikams centro valdybos pirmininkė Audra Juodeškienė ir viešbučių tinklo atstovai „Orbis Group“ valdybos pirmininkas bei generalinis direktorius Gilles Clavie bei „Orbis Group“ valdybos viceprezidentas Ireneusz Weglowski 2017 m. balandžio 21 dieną „Novotel“ viešbutyje Vilniuje pasirašė tarptautinės organizacijos „ECPAT elgesio kodeksą“, skirtą vaikų apsaugai nuo netinkamo elgesio viešbučiuose.


„Elgesio kodeksas“ patvirtina „Orbis Hotel Group“ ir „Accor Hotels“ viešbučių tinklo socialinę atsakomybę – vaikų saugumo užtikrinimą. Šį dokumentą pasirašiusios kompanijos, įsipareigoja apmokyti savo personalą ir šviesti klientus, kaip darbuotojams reikia elgtis pastebėjus ar įtarus nepriimtiną elgesį su vaikais. „Novotel Vilnius Centre“, „ibis Styles Vilnius“ „ibis Kaunas“, „ibis Styles Klaipėda“, „Mercure Marijampolė“, „Pullman Riga“, „Mercure Riga“, „ibis Riga“, „ibis Styles Riga“ ir „Swissotel Tallin“ yra pirmieji viešbučiai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje oficialiai išreiškę savo paramą kovai prieš seksualinį vaikų išnaudojimą.

Paramos vaikams centras tapo partneriu ir įsipareigojo dalyvauti apmokant darbuotojus ir aptariant vaikų saugumo viešbučiuose klausimus.

      

 

Spaudoje:

http://sc.bns.lt/view/item/230501

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms