Naujienos

"Big Brothers Big Sisters" vaikai ir savanoriai išbandė save patyriminiame žygyje

Birželio 27 – liepos 3 dienomis Paramos vaikams centre vyko kukli dieninė stovykla "Augame pažindami ir kurdami", kurios metu programos "Big Brothers Big Sisters" dalyviai, savanoriai ir vaikai, galėjo ne tik smagiai praleisti laiką Paramos vaikams centre, bet ir sužinoti įdomių ir naudingų dalykų bei pasiruošti ir sudalyvauti žygyje po Neries regioninį parką.

 


Stovykla prasidėjo susirinkimu, kurio metu buvo aptartos planuojamos veiklos, o visi norintys dalyvauti žygyje buvo pakviesti prisidėti prie jo organizavimo. Norintieji dalyvauti žygyje galėjo pasirinkti vieną ar kelias žygio organizavimo veiklas: planuoti maršrutą, pasirūpinti maistu visiems žygio dalyviams, pasiruošti ir žygio metu papasakoti visiems apie maršrute praeinamus gamtos ir istorijos paminklus.

Didelio susidomėjimo sulaukė Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Mildos Navaslauskaitės paskaita apie pirmąją pagalbą. Visi susirinkusieji gavo naudingų žinių apie tai, kaip elgtis ištikus nelaimei, galėjo išgirsti išsamius atsakymus į iškilusius klausimus.

Stovyklos baigiamasis renginys – žygis po Neries regioninį parką vyko dvi dienas: birželio 30 d – liepos 1 d. Jo metu Dūkštos ir Karmazinų pažintiniais takais nužygiuota maždaug 16 km, aplankyti Bradeliškių ir Buivydų piliakalniai, Bradeliškių malūnas, Dūkštos upelio atodangos, Šventasis Daubų ąžuolas, Karmazinų pilkapynas ir kitos Neries regioninio parko įžymybės. Nakvynei pasirinkta Elniakampio ežero poilsiavietė. Žygis tapo puikia proga ne tik pažinti save ir savo kraštą bei jo istorija, bet ir artimiau susipažinti su kitais programos "Big Brothers Big Sisters" dalyviais, kartu atlikti įvairias linksmas, o kartais susikaupimo bei ištvermės reikalaujančias užduotis, dalintis įspūdžiais, pergalės džiaugsmu bei saldžiais prizais.

Įspūdžiai užfiksuoti nuotraukose - ČIA

 

Vasaros stovyklą parėmė Vilniaus miesto savivaldybė. Ačiū jiems!

 

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms