Naujienos

Finišuojame su tarptautiniu projektu "VoluME"

Sėkmingai baigėsi Paramos vaikams centro vykdytas tarptautinis projektas "VoluME" pagal Europos Komisijos mokymosi visą gyvenimą programą. Projektą vykdėme kartu su partneriais iš Vokietijos, Anglijos, Čekijos ir Slovakijos organizacijų, dirbančių su savanoriais mentoriais.

Pilnas projekto pavadinimas "Savanoriškai dirbantys mentoriai: savanoriškos mentorystės ir partnerystės projektai kaip būdas sėkmingai mokytis (VoluME - Voluntary Mentors: Voluntary mentoring and partneship projects as an effective pathway for learning)".

Paskutiniai džiugūs šio projekto viešinimo ir dalinimosi žiniomis renginiai:

Liepos 24 d. vyko savanorių ir mentorių vadovų mokymai "Efektyvus darbo su savanoriais organizavimas remiantis Europos šalių patirtimi". Mokymus vedė projekto koordinatorė Inga Norkutė-Mueck ir ši aktuali  tema pritraukė būrį specialistų iš visos Lietuvos (Utenos, Klaipėdos, Telšių, Kauno ir Vilniaus).

Liepos 22 ir 29 dienomis vyko naujųjų VšĮ Paramos vaikams centro programos "Big Brothers Big Sisters" mentorių mokymai, kurių metu pirmą kartą buvo išbandyta patobulinta pagal "VoluME" projektą  savanorių paruošimo darbui su vaikais medžiaga. Mokymus sėkmingai baigė devyni savanoriai, kurie artimiausiu metu taps vaikų mentoriais.

  

 

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms