Naujienos

Tarptautinės konferencijos "Apsaugok mano vaikystę!" transliacija internete

2015 m. balandžio 30 d., jau šį ketvirtadienį nuo 9.30 kviečiame stebėti tarptautinę konferenciją "Apsaugok mano vaikystę!" tiesiogiai Seimo interneto svetainėje: http://www3.lrs.lt/pls/inter/seimas_tiesiogiai.tv_www

„Praktiškai visi tėvai gali sukurti gražius santykius su vaikais ir užauginti laimingus, tinkamai besielgiančius vaikus, tik kartais šeimoms reikia padėti įgyti reikalingų tėvystės įgūdžių ar suteikti paramą krizės metu. Reikia laiku pastebėti šeimas, turinčias sunkumų, ir suteikti joms konkrečias paslaugas. Turime dirbti su kiekviena šeima individualiai, o ne abstrakčiai kalbėti apie vaikų teises ir pagalbą šeimoms“, - sako Paramos vaikams centro direktorė, psichologė Aušra Kurienė.

Tarptautinė konferencija „Apsaugok mano vaikystę“, organizuojama baigiantis 18 mėnesių trukmės  projektui "Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvos savivaldybėse". Joje dalyvaus didžiulę patirtį sprendžiant smurto prieš vaikus ir vaikų gerovės problemas sukaupusios 32 šalis vienijančios organizacijos Eurochild vyresnioji koordinatorė dr. Agata D'Addato, Rob van Pagée, Nyderlandų organizacijos „Eigen KRACHT Centrale“, įgyvendinančios grupinius šeimos pasitarimus, įkūrėjas, vaikų globos specialistas, dirbantis daugelyje Europos šalių, Lietuvos valstybės institucijų, atsakingų už vaiko teises ir gerovę, nevyriausybinių organizacijų atstovai.


Kviečiame stebėti konferenciją internetu: http://www3.lrs.lt/pls/inter/seimas_tiesiogiai.tv_www


Konferenciją organizuoja Paramos vaikams centras, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas, tarptautinis bendradarbiavimo tinklas „Eurochild“ ir Neformali NVO koalicija „Už vaiko teises“.

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms