Naujienos

Kviečiame į tarptautinę konferenciją "Apsaugok mano vaikystę!"

Kviečiame specialistus, dirbančius smurto prieš vaikus prevencijos ir intervencijos srityje, dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Apsaugok mano vaikystę!“, kuri vyks 2015 m. balandžio 30 d., LR Seimo III rūmų konferencijų salėje.

 

Konferencijos tikslas - atkreipti šalies specialistų ir visuomenės dėmesį į vaikų teisių įgyvendinimo iššūkius, aptarti efektyviausius pagalbos vaikams ir šeimoms būdus, pasidalinti gerosiomis Lietuvos ir užsienio šalių darbo praktikomis smurto prieš vaikus prevencijos ir intervencijos srityse. Taip pat, konferencijos metu įvyks socialinės akcijos, skatinančios visuomenę tinkamai auklėti savo vaikus, užbaigimas. Pranešimus konferencijoje skaitys tarptautiniai ir Lietuvos vaiko teisių apsaugos ir pagalbos šeimai ekspertai. Programos popietinėje dalyje numatomi teminiai praktiniai užsiėmimai konferencijos dalyviams. PRELIMINARI KONFERENCIJOS PROGRAMA

 

Norint dalyvauti konferencijoje, prašome užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ. Registracija vyksta iki balandžio 21 dienos (imtinai). Vietų skaičius ribotas. Iki balandžio 24 d., registracijoje nurodytu el. paštu, patvirtinsime Jūsų dalyvavimą. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Iškilus klausimams, prašome skambinti (85) 271 59 80 arba 8 611 43567.

Konferenciją organizuoja Paramos vaikams centras, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas, tarptautinis bendradarbiavimo tinklas „Eurochild“ ir Neformali NVO koalicija „Už vaiko teises“.

 

Konferencija yra projekto „Ankstyvosios prevencijos ir intervencijos darbo su rizikos šeima modelio kūrimas ir diegimas Lietuvoje” dalis. Konferenciją remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programa Lietuvoje ir tarptautinis bendradarbiavimo tinklas „Eurochild“.


     
             
     

 

 

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms