Naujienos

Paskaita "Kaip susikalbėti su paaugliu?"

Paauglystės laikotarpis dažnai kelia iššūkių ne tik vaikams, bet ir tėvams, taip pat kitiems suaugusiems, esantiems šalia jauno žmogaus. Tai pokyčių metas, kai keičiasi paauglio kūnas, mąstymas, elgesys - jis ieško savęs ir stengiasi atsiskirti nuo tėvų. Kaip šiuo laikotarpiu kurti ryšį su vaiku paskaitoje atskleis Paramos vaikams centro psichologė Veronika Lakis - Mičienė. 

Plačiau

Beveik 200 vaikų Seime nubalsavo už vaikystę be smurto

Prieš metus vasario 14 d. Seime priimtos įstatymo pataisos, draudžiančios visų rūšių smurtą ir fizines bausmes prieš vaikus, jau duoda pirmuosius teigiamus rezultatus. Vis dėlto, dar daug problemų neišspręsta, be to, per retai įsiklausome į vaikų nuomonę, neišgirstame, kokio bendravimo jie norėtų iš suaugusiųjų. 

Plačiau

Profesinės supervizijų grupės

Paramos vaikams centras kviečia psichologus, psichoterapeutus, dirbančius su vaikais ir šeimomis, dalyvauti profesinių supervizijų grupėse, kurias ves psichologė psichoterapeutė Erna Petkutė. 

Plačiau

Psichologė I.Daniūnaitė: “Tikėkite vaiku, kai sako, kad buvo skriaudžiamas”

Tyrimų duomenimis, Lietuvoje kas ketvirtas vaikas patiria fizinį smurtą. Į vaikų elgesį ar emocijas ne visuomet tinkamai reaguoja ir tėvai, ir įvairių profesijų atstovai, dirbantys su jaunais žmonėmis. Kokie požymiai išduoda, kad darželyje ar mokykloje mažametis gali būti skriaudžiamas suaugusiųjų ir kaip reaguoti tėvams?

Plačiau

Paramos vaikams centro darbai matomi ir įvertinti

2017 metais pradėtos naujos iniciatyvos, nuosekliai tęsiami darbai vaikų apsaugos ir pagalbos vaikams bei šeimoms srityse, įvertinti LR Seime, Vilniaus miesto savivaldybėje, taip pat visuomenės, kitų nevyriausybinių organizacijų. 

Plačiau

SVARBU:

  

 


 
 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms