Naujienos

Šiemet jau 30 Didžiųjų Draugų pradeda kurti naujas auginančias ir gydančias draugystes

"Big Brothers Big Sisters" komanda naujus metus pradėjo gerai nusiteikę, nedelsdami kibo į darbus ir metams įpusėjus, džiaugiasi puikiais rezultatais. Džiaugiamės gausiu būriu Didžiųjų draugų, kurie prisijungė prie programos „Big Brothers Big Sisters“ savanorių gretų šiemet – jau 30 žmonių! Šie žmonės praėjo atrankos procedūras ir jau gali džiaugtis pirmomis pažintimis su jiems parinktais Mažaisiais Draugais.

Plačiau

Paramos vaikams centras ir tarptautiniai partneriai kviečia apsaugoti kiekvieną vaiką nuo smurto

1. 2017 metų birželio 1 dieną minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Tarptautinis katalikų vaikų biuras (angl. International Catholic Child Bureau, arba BICE), jo nariai ir partneriai Rytų Europoje, Kaukaze ir Centrinėje Azijoje, tarp jų ir Paramos vaikams centras, dar kartą patvirtina savo įsipareigojimą ir pasišventimą užtikrinant vaikystę be smurto.

Plačiau

Paramos vaikams centras ieško integruotos komunikacijos specialisto(-ės)

Ieškome ir kviečiame prisijungti komunikacijos specialistą ar specialistę prie mūsų komandos ir kartu padėti auginti saugius, laimingus ir sėkmingus vaikus Lietuvoje. Gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų lauksime el. paštu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   Gyvenimo aprašyme prašome nurodyti galinčių rekomenduoti asmenų kontaktus. 

Plačiau

"Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai" - kviečiame registruotis specialistus

VšĮ Paramos vaikams centras kviečia specialistus, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie teisines vaikų apklausas, į mokymus „Teisinės vaikų apklausos: įvadiniai mokymai“ (20 ak. val.), kurie vyks gegužės 25-26 dienomis. Mokymų dalyviai įgis bazinių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie draugiškų vaikams apklausų principus ir vaikų apklausų metodiką.

Plačiau

Kviečiame mokyklas registruotis į "Antro žingsnio" mokymus

Informuojame, kad ŠMM patvirtinta socialinių – emocinių įgūdžių lavinimo, smurto prevencijos programa “Antras žingsnis” bus finansuojama ES projekto lėšomis. Pradedami sudarinėti preliminarūs mokyklų, norinčių dalyvauti programos mokymuose sąrašai. Kviečiame prisijungti.

Plačiau

SVARBU:

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms