Naujienos

Paskaita „Šeimoje dvynukai: kaip kurti ir stiprinti ryšį“

Kviečiame tėvus, auginančius dvynukus iki 7-erių metų, į paskaitą „Šeimoje dvynukai: kaip kurti ir stiprinti ryšį“. Bus kalbama apie psichologinius ypatumus, kurie būdingi dvynukams nuo gimimo iki 7-erių metų, kaip skatinti jų individualumą ir kurti vienodai tvirtą ryšį su kiekvienu vaiku. 

Plačiau

Kviečiame mergaites ir paaugles dalyvauti programoje „Big Brothers Big Sisters“

COVID-19 pandemija ir karantinas parodė, kaip svarbu vaikams/paaugliams turėti patikimą, draugišką, palaikantį draugą (savanorį), kuris net ištikus pasaulinei krizei lieka šalia ir gali pasikalbėti, suprasti, padrąsinti. Šiuo metu tik mergaitės ir paauglės (7–14 metų), kurios jaučiasi vienišos, nepasitiki savimi ar stinga motyvacijos, kviečiamos dalyvauti programoje „Big Brothers Big Sisters“, kuri įgyvendinama Paramos vaikams centre, Vilniuje. 

Plačiau

Vasara – puikus metas eksperimentui su skaitmeniniais įpročiais

Virtuali erdvė visuomet pasirengusi mus priimti ir užimti – internete dirbame, mokomės, pramogaujame, bendraujame, apsiperkame, net gydomės. Jei apgalvotume, kaip technologijos ir internetas veikia mūsų būdą jausti, mąstyti ar veikti – galime ir nustebti.

Plačiau

„Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymo programos“ mokymai vadovams

Kviečiame specialistus, norinčius vesti seminarus tėvams pozityvios tėvystės temomis, į vadovų mokymus. Jie skirti psichologams, socialiniams pedagogams, slaugytojams, socialiniams darbuotojams, spec. pedagogams, gydytojams ir kitiems specialistams, turintiems darbo su vaikais bei suaugusiais patirties. 

Plačiau

„Tėvų linijoje“ budi daugiau psichologų ir ilgėja darbo laikas

Profesionalių psichologų konsultacijos telefonu „Tėvų linijoje“ nuo liepos pradžios teikiamos ir rytais – nuo 9 val. Nemokamai ir anonimiškai pasitarti su psichologu įvairiais vaikų auklėjimo klausimais galės daugiau nei iki šiol tėvų, įtėvių, globėjų bei senelių iš visos Lietuvos. 

Plačiau

Paramos vaikams centro 2019 m. veiklos ataskaita

Paramos vaikams centro specialistai 2019 m. suteikė kompleksinę pagalbą 2 500 vaikams, tėvams ir šeimoms. 183 vaikai, patyrę smurtą, ir 209 jų artimieji gavo psichologinę pagalbą. 88 vaikams ir paaugliams, kuriems trūksta socialinių, bendravimo, konfliktų sprendimo įgūdžių, taip pat išgyvenantiems krizes, emocinę paramą teikė „Big Brothers Big Sisters“ savanoriai. 

Plačiau

Savitarpio paramos grupė globėjams ir įtėviams, auginantiems paauglius

Kviečiame nuolatinius paauglių globėjus ir įtėvius prisijungti prie Paramos vaikams centre vykstančios savitarpio paramos grupės. Susitikimų metu aptariamos sudėtingos situacijos, dažniausiai globėjams ir įtėviams kylantys klausimai, dalinamasi patirtimis, teikiama tarpusavio parama ir emocinė pagalba. 

Plačiau

Mokymai įtėviams ir nuolatiniams globėjams „Ryšio su vaiku stiprinimas“

Kviečiame įtėvius ir nuolatinius vaikų globėjus, auginančius kūdikius ir vaikus iki 10-ties metų, į mokymus „Ryšio su vaiku stiprinimas“. Mokymai vyks nuo liepos 22 d., trečiadieniais 17.30-20.30 val., Paramos vaikams centre (Šeimyniškių g. 3A, Vilnius). Trukmė – 8 savaitės.

Plačiau

Pasikalbėjimai su psichologu „Stiprios vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, emocijos: kaip padėti“

Vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimų, neretai itin jautriai reaguoja į juos supančios aplinkos dirgiklius, suaugusiųjų diktuojamas taisykles ir rutinos pokyčius. Nežinodami, kaip kylančius jausmus atpažinti ir nusiraminti, vaikai patiria stiprius emocijų proveržius, kurie gali turėti įtakos jų socialinei adaptacijai, santykiams, saugumo jausmui. 

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

 

 

                                                                                 
  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms