Paskaita „Kaip kalbėti su vaikais apie jausmus, kylančius karantino metu?“ (tiesiogiai internetu)

Šiuo metu, kai susiduriame su nauja ir dar nepažinta situacija, tiek suaugusiems, tiek vaikams kyla daug įvairių jausmų. Vaikai neįprastose situacijose dažniausiai savo jausmus ir elgesį modeliuoja pagal tai, kaip mato reaguojančius suaugusiuosius. Tad labai svarbu jiems padėti ir parodyti, kaip galima tvarkytis su kylančiais jausmais. 

Paskaitoje „Kaip kalbėti su vaikais apie jausmus, kylančius karantino metu?“, kuri vyks tiesiogiai, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „YouTube“ kanale, Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė aptars, kaip su vaikais kalbėti apie nerimą, baimę, nežinomybės ir pasimetimo jausmus, kylančius reaguojant į susidariusią situaciją. Taip pat bus pristatomi būdai, kaip mokyti vaikus nusiraminti, kai apima pyktis arba susierzinimas, kaip mokyti vaikus spręsti tarpusavio problemas ir ieškoti išeičių.

Registracijos anketoje galite užduoti rūpimus klausimus, į kuriuos lektorė atsakys paskaitos metu.

 

Data ir laikas: balandžio 23 d., 15.00-16.00 val. 

Vieta: tiesioginės transliacijos nuorodą atsiųsime el. paštu tik užsiregistravusiems. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams ir visiems, kuriems aktualu, kaip kalbėti su vaikais apie karantino metu kylančius jausmus.

Paskaita – nemokama, tačiau būtina užsiregistruoti ir užpildyti dalyvio apklausos anketą. Anketą parsisiųskite čia: https://bit.ly/3e2F2vO . Jeigu turite galimybę, anketą pasirašykite. Užpildytą (ir esant galimybei pasirašytą elektroniniu parašu arba nuskanuotą/nufotografuotą su paprastu parašu) anketą atsiųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Anketos nereikia siųsti tiems, kurie dalyvavo ankstesnėje paskaitoje (internetu) arba kitose projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ veiklose.

Registracija: iki balandžio 18 d. Prašome registruotis čia: https://forms.gle/etrczkgS1kxepa8bA . Registraciją į paskaitą patvirtinsime ir atsiųsime tiesioginės transliacijos nuorodą tik atsiuntusiems užpildytą dalyvio apklausos anketą. 

Po paskaitos prašysime visų dalyvavusių el. paštu patvirtinti savo dalyvavimą paskaitoje. 

 

Paskaita finansuojama projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ lėšomis, organizuojama Paramos vaikams centro, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka

 

 

                  

           

  

SVARBU:

 

 

 

 

 

 

  

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms