TĖVAMS

Ką reikia daryti, norint, kad Jūsų vaikas dalyvautų "Big Brothers Big Sisters" programoje:

  • Paskambinkite mums į Paramos vaikams centrą tel. 8 611 22612 ir užregistruokite savo vaiką į programą;
  • Galite užregistruoti vaiką ir el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (svarbu nurodyti vaiko vardą, pavardę, amžių ir savo kontaktinį telefono numerį);
  • Jei turite galimybę, užpildykite TĖVŲ PARAIŠKĄ internetu ir atsiųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (jei tokios galimybės neturite, galėsite tai padaryti atvykę į pokalbį Paramos vaikams centre).
  • Kai užsiregistruosite, su Jumis susisieks programos koordinatorė ir pakvies Jus kartu su vaiku į pokalbį, skirtą įvertinti kuo programa gali padėti Jūsų vaikui esamoje situacijoje.

SVARBU: visi vaikai, kurie nori dalyvauti programoje ir turėti Didįjį Draugą, turi sudalyvauti vaikų saugumo mokymuose. Šių mokymų tikslas: ugdyti vaikų atsparumą ir gebėjimą atpažinti emocinį, fizinį ir seksualinį smurtą, apsisaugoti nuo jo, žinoti savo teises. Vaikai išmoksta, kaip elgtis jiems nemalonioje situacijoje, kur ieškoti pagalbos. 

Kontaktai užsiregistruoti arba paklausti:

Tel. 8 611 22612
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms