Apie "Big Brothers Big Sisters"

„Big Brothers Big Sisters“ programa yra viena seniausių, geriausiai žinomų ir efektyviausių prevencinių programų pasaulyje, skirtų padėti vaikams. Tai unikali programa, kurios sėkmę lemia individuali, ilgalaikė, stabili vaiko ir savanorio draugystė, specialus savanorių paruošimas, taip pat profesionali vaiko ir savanorio draugystės priežiūra.

Plačiau

Kaip prisijungti

Norint dalyvauti "Big Brothers Big Sisters" programoje, būtina užsiregistruoti. Vilniuje tai galite padaryti telefonu 8 611 22612 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Vaikus ir paauglius į programą turėtų registruoti tėvai, globėjai, įtėviai. 

Plačiau

Paremk draugystes

Programoje “Big Brothers Big Sisters” užsimezgusioms vaikų ir savanorių draugystėms labai svarbus palaikymas. Padovanok draugams galimybę prasmingai ir smagiai praleisti laiką, tobulinti bendravimo įgūdžius, išmokti naujų dalykų. Pakviesk draugus, giminaičius ir kolegas savanoriauti. Tapk “Big Brothers Big Sisters” ambasadoriumi ir rėmėju!

Plačiau

Sėkmės istorijos

Šiame skyrelyje galite susipažinti su įvairiomis "Big Brothers Big Sisters" programoje vykstančiomis arba vykusiomis vaikų ir savanorių draugystėmis, esamų ir buvusių savanorių įspūdžiais, jau užaugusių vaikų patirtimi apie dalyvavimą programoje. 

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms