Kaip prisijungti

Norint dalyvauti "Big Brothers Big Sisters" programoje, būtina užsiregistruoti. Vilniuje tai galite padaryti telefonu 8 611 22612 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .


KITUOSE MIESTUOSE

Plačiau

Apie "Big Brothers Big Sisters"

„Big Brothers Big Sisters“ programa yra viena seniausių, geriausiai žinomų ir efektyviausių prevencinių programų pasaulyje, skirtų padėti vaikams. Tai unikali programa, kurios sėkmę lemia individuali, ilgalaikė, stabili vaiko ir savanorio draugystė, specialus savanorių paruošimas, taip pat profesionali vaiko ir savanorio draugystės priežiūra.

Plačiau

Sėkmės istorijos

Šiame skyrelyje galite susipažinti su įvairiomis "Big Brothers Big Sisters" programoje vykstančiomis arba vykusiomis vaikų ir savanorių draugystėmis, esamų ir buvusių savanorių įspūdžiais, jau užaugusių vaikų patirtimi apie dalyvavimą programoje.

Plačiau

Programos draugai

"Big Brothers Big Sisters" programa gerus darbus daro su būriu ją palaikančių draugų. Jie tikrų tikriausi programos Didieji Broliai ir Didžiosios Seserys. Jie ne tik prisideda finansine parama ar savo paslaugomis programai ir jos dalyviams vaikams ir savanoriams. Jie palaiko prevencinės pagalbos idėją ir patys savanoriškais aktyviais darbais prisideda prie programos veiklų ir gyvavimo. DIDELIS JIEMS AČIŪ!

Plačiau

SVARBU:

 

 

 

  

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms