Erna Petkutė

Psichologė
Paramos vaikams centro steigėja
Pogramos „Pozityvi tėvystė“ vadovėKontaktai:
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 8 611 43567

Veikla: Psichologė,  Paramos vaikams centro steigėja, turinti grupių analitikės bei individualios psichoanalitinės psichoterapeutės  išsilavinimą.  Šiuo metu dirba Paramos vaikams centre psichologe ir projektų koordinatore, taip pat dėsto VU medicinos fakulteto podiplominių studijų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Yra leidinių  ir straipsnių apie smurtą prieš vaikus redaktorė ir autorė, straipsnių apie grupinę analizę autorė.

Išsilavinimas: baigusi Leningrado (Sankt Peterburgas, Rusija) universitetą,  Heidelbergo (Vokietija) Grupinės analizes institutą, taip pat Geštalto, psichosintezės ir susiliejančio mokymo programą (Kristiansandas, Norvegija) bei individualios psichoanalitinės psichoterapijos programą LSMU.

Ekspertinės sritys: krizių, smurto, emocijų ir elgesio problemų, adaptacijos ir neurozių įveikimas, darbas su grupėmis ir komandomis.

Patirtis:  35 metus konsultuoja suaugusius, vaikus, paauglius ir šeimas. Veda profesinės priežiūros grupes ir tarpdisciplininio bendradarbiavimo pasitarimus specialistams, pozityvios tėvystės kursus, skaito paskaitas.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų.

 

 

SVARBU:

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

 

Naujienlaiškis:

Pagrindiniai rėmėjai:

 

Nevyriausybinė organizacija, teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms