Paskaita „Šeimos vertybės, tvarka ir taisyklės: kur kyla konfliktai?“

Ribos, susitarimai ir taisyklės – svarbios kiekviename amžiaus tarpsnyje. Tai padeda vaikams  ir paaugliams jaustis saugiai, o visiems šeimos nariams geriau sutarti. Kaip brėžti ribas, kad jos padėtų sumažinti konfliktų šeimoje ir kaip tartis, kad susitarimai veiktų? 

Paskaitoje „Šeimos vertybės, tvarka ir taisyklės: kur kyla konfliktai?“ bus kalbama apie pozityvios tėvystės principus:kaip nustatyti ribas ir susitarti dėl taisyklių, kas padeda šeimoje išlaikyti pusiausvyrą.

Sužinosite:

- kokios taisyklės svarbios šeimoje;

- kodėl reikalingos ribos;

- kaip ribos ir taisyklės padeda sumažinti tarpusavio konfliktų;

- kaip brėžti ribas ir visiems šeimos nariams susitarti. 

 

Skirta: tėvams, įėviams, globėjams, seneliams, auginantiems įvairaus amžiaus vaikus. 

Lektorė: Paramos vaikams centro programos „Pozityvi tėvystė“ vadovė, psichologė psichoterapeutė Erna Petkutė, daugiau nei 30 metų teikianti psichologinę pagalbą vaikams ir šeimoms, vedanti paskaitas ir praktinius mokymus tėvams, vaikams, specialistams.

Paskaita vyks: gruodžio 8 d. 17.30-19.30 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salėje (5 aukštas). Įėjimas į biblioteką su galimybių pasu. 

Tiesioginės transliacijos ir įrašo nebus.

Dalyvavimas nemokamas. Paskaita – projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. 

Atvykstant būtina atsinešti UŽPILDYTĄ dalyvio apklausos anketą. Ją prašome parsisiųsti čia: http://www.pvc.lt/images/pdf/Dalyvio_anketa_2020.pdf  

Vietų skaičius ribotas. 

Būtina registracija čia: https://forms.gle/wGrarTbn7KjMLp8S9 

Kilus klausimams: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    

                

                  

           

 

Newsletter:

General Sponsors:

NGO provides comprehensive support for children and families