Pozityvios tėvystės mokymai, auginantiems 1–3 metų vaikus

Tėvus, globėjus, įtėvius, auginančius 1–3 metų mažylius, kviečiame į saugaus prieraišumo ir pozityvios tėvystės mokymus. Tai tęstinis, psichologės vedamas, dvylikos susitikimų ciklas, todėl dalyvavimas būtinas visuose užsiėmimuose. 

Mokymuose daug dėmesio bus skiriama natūralios vaiko raidos aptarimui, kūdikio temperamento pažinimui, prieraišumo ir ryšio su vaiku kūrimui, tėvų emocinio raštingumo bei sąmoningumo didinimui. Bus analizuojamos kasdienės sudėtingos situacijos, padedama stiprėti tėvams, kaip vaiką auginančiai komandai ir porai. Tėvai mokysis smagiai leisti laiką su savo mažyliu, tyrinėti ir žaisti,  taip pat atliks prasmingus ryšio stiprinimui skirtus namų darbus.

Lektorė: Paramos vaikams centro psichologė Viltė Striūkienė.

Data ir laikas: antradieniais nuo vasario 4 d. iki balandžio 21 d., 10.30–12.30 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Šeimyniškių g. 3A, Vilnius. 

Dalyvavimas – nemokamas: tai projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste dalis, finansuojama Europos socialinio fondo. Mokymų dalyviai turės užpildyti dalyvio apklausos anketą.  

REGISTRACIJA BAIGTA

Daugiau informacijos: tel. 8 611 22612, el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                

 

Newsletter:

General Sponsors:

NGO provides comprehensive support for children and families