Tarptautinė konferencija „Visuomenės ir specialistų pagalba vaikams, patyrusiems prievartą“

Tarptautinėje konferencijoje „Visuomenės ir specialistų pagalba vaikams, patyrusiems prievartą“ Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai pristatys teisinės, socialinės ir psichologinės pagalbos galimybes. Bus kalbama apie moksliniais tyrimais pagrįstus metodus, kurie padeda atskleisti prievartos atvejus, taip pat apie prevencijos priemones, stabdančias smurtą ir skatinančias įsitraukti visuomenę.

Įžvalgomis dalinsis didelę darbo su vaikais patirtį sukaupę psichologai, psichoterapeutai, teisininkai, mokslininkai iš Izrealio, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Trečioje konferencijos dalyje ekspertai ves praktinius mokymus grupėse. 

Lektorių iš užsienio pasisakymai bus verčiami į lietuvių kalbą.

PROGRAMA 

Data: 2019 m. gegužės 30 d. 

Vieta: viešbutis „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius.

Skirta: su vaikais dirbantiems specialistams – teisininkams, policijos pareigūnams, psichologams, psichiatrams, socialiniams darbuotojams, mobiliųjų komandų apskrityse specialistams, mokyklų krizių valdymo komandų atstovams ir kt. 

Kaina: 20 Eur. Į kainą įskaičiuoti gėrimai ir užkandžiai kavos pertraukos metu. 

REGISTRACIJA BAIGTA

Organizatorius: VšĮ „Paramos vaikams centras“

Rėmėjai ir partneriai: Oak Foundation, Izraelio ambasada Lietuvoje

Daugiau informacijos: tel. 8 611 43567, el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

                           

                                           

Newsletter:

General Sponsors:

NGO provides comprehensive support for children and families