Mokymai globėjams ir įtėviams, auginantiems 7-11 metų vaikus

Paramos vaikams centre organizuojami pozityvios tėvystės mokymai, skirti 7-11 metų vaikus auginantiems globėjams ir įtėviams įgyti praktinių įgūdžių, kaip drausminti atžalas, susivaldyti sudėtingose situacijoje ir kurti tvirtą ryšį. 

Tai aštuonių susitikimų ciklas, todėl labai svarbus dalyvavimas visuose mokymuose. Juose sužinosite 7-11 metų amžiaus raidos ypatumus, priežastis, kurios trukdo bendrauti ir efektyvius drausminimo būdus. Mokysitės pažinti ir tinkamai reikšti savo jausmus, taip pat suprasti vaikų emocijas, brėžti ribas ir šeimoje laikytis taisyklių. Mokymuose bus kalbama apie technologijas vaikų gyvenime – jų naudą ir pavojus. 

Data ir laikas: trečiadieniais nuo balandžio 10 d. iki birželio 5 d., 18.00-21.00 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19A, Vilnius. 

Lektorė: Paramos vaikams centro konsultantė Laima Nausėdaitė.

Mokymai – nemokami: tai projekto “Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” dalis, finansuojama Europos socialinio fondo. Mokymų dalyviai turės užpildyti dalyvio apklausos anketą.  

Registracija: vietų skaičius ribotas. Prašome registruotis el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Laiške nurodykite, ar esate globėjas (-a), ar įtėvis/įmotė. 

Daugiau informacijos: tel. 8 611 22612, el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

              

Newsletter:

General Sponsors:

NGO provides comprehensive support for children and families